November 13, 20187 yr comment_25193 1 hour ago, i sin said: voi doi imi amintiti de mine si motanul daca aveam nivel scazut de testosteron. si 100 iq in plus....terminatule Report
November 13, 20187 yr comment_25202 3 hours ago, i sin said: daca aveam nivel scazut de testosteron. Nu poate fi scazut daca este absent. Report
November 13, 20187 yr comment_25210 1 hour ago, ratseloP said: Nu poate fi scazut daca este absent. vrei sa facem skandenberg cu p3nisul? 3 hours ago, Definitely not tsubyke said: si 100 KG in plus....terminatule Report
November 14, 20187 yr comment_25375 @Cristian cat timp trebuie să treacă până poti sa faci ks sau pk ca să nu se cumuleze pedepsele? Sau nu este un cooldown? Report
November 14, 20187 yr comment_25382 43 minutes ago, luthor said: @Cristian cat timp trebuie să treacă până poti sa faci ks sau pk ca să nu se cumuleze pedepsele? Sau nu este un cooldown? 7 minute, scrie in regulament. Report
November 14, 20187 yr comment_25384 1 hour ago, luthor said: @Cristian cat timp trebuie să treacă până poti sa faci ks sau pk ca să nu se cumuleze pedepsele? Sau nu este un cooldown? Ti-as fi raspuns eu dar m-ai pierdut in intrebarea ta Report
November 14, 20187 yr comment_25385 adică fac ks iau 2 zile, daca mai fac unu dupa 5 zile sa zicem iau tot 2 zile sau 4? Report
November 14, 20187 yr comment_25386 2 minutes ago, luthor said: adică fac ks iau 2 zile, daca mai fac unu dupa 5 zile sa zicem iau tot 2 zile sau 4? 4 sa se noteze ca am ajutat omul, de 2 ori. #meforadmin Report
November 14, 20187 yr comment_25393 2 sau 4 ce conteaza? Viata e trecatoare, toti luam suspend la final Report
November 14, 20187 yr comment_25394 2 minutes ago, Arky said: 2 sau 4 ce conteaza? Viata e trecatoare, toti luam suspend la final dip... Report
November 14, 20187 yr comment_25400 24 minutes ago, luthor said: adică fac ks iau 2 zile, daca mai fac unu dupa 5 zile sa zicem iau tot 2 zile sau 4? Mentiuni: Abaterile multiple vor fi pedepsite cu dublarea suspendului anterior.Exemplu: Psycho este postat pentru ks pe spot si este gasit vinovat, acesta va primi ban 2 zile, la urmatoarea abatere 4 zile, la urmatoarea 8 zile si asa mai departe. Aici pedepsele nu se prescriu ca in romania... odata ce ai luat-o acolo ramane LE: @luk, il #sustin pe @i sin pentru o functie in staff. Se vede foarte clar cat de mult se implica pe forum si incearca sa ajute lumea cat poate!!!! Edited November 14, 20187 yr by cRs Report
November 14, 20187 yr comment_25430 51 minutes ago, cRs said: Mentiuni: Abaterile multiple vor fi pedepsite cu dublarea suspendului anterior.Exemplu: Psycho este postat pentru ks pe spot si este gasit vinovat, acesta va primi ban 2 zile, la urmatoarea abatere 4 zile, la urmatoarea 8 zile si asa mai departe. Aici pedepsele nu se prescriu ca in romania... odata ce ai luat-o acolo ramane LE: @luk, il #sustin pe @i sin pentru o functie in staff. Se vede foarte clar cat de mult se implica pe forum si incearca sa ajute lumea cat poate!!!! Nu vedeti ca se tot schimba legislația? Mai băgați si voi o amnistie ceva Edited November 14, 20187 yr by luthor Report
November 14, 20187 yr comment_25432 1 minute ago, Arky said: Crs nu e în staff, am ținut sa precizez acest lucru. #mersimultramandator Report
Create an account or sign in to comment