May 18, 20179 yr comment_2481 cand se trece la seasonXII db se porteaza sau se incepe cu un nou db? Report
May 18, 20179 yr comment_2482 Se incepe un nou db, de ce ai vrea sa te joci pe un sezon nou full stats direct? Report
May 18, 20179 yr comment_2485 4 minutes ago, ratseloP said: Se incepe un nou db, de ce ai vrea sa te joci pe un sezon nou full stats direct? Eu as vrea sa continui cu DL-ul meu full si cel mai bun. Report
May 18, 20179 yr comment_2501 45 minutes ago, ratseloP said: Se incepe un nou db, de ce ai vrea sa te joci pe un sezon nou full stats direct? pentru ca mai bine de jumatate de an l-am crescut ca sa fac pvp sau asa e mai nou? joci 1 an sa faci fullstats+full ml si apoi te bucuri 1saptamana de pvp?:)) Report
May 18, 20179 yr comment_2530 3 hours ago, briscanu said: pentru ca mai bine de jumatate de an l-am crescut ca sa fac pvp sau asa e mai nou? joci 1 an sa faci fullstats+full ml si apoi te bucuri 1saptamana de pvp?:)) Orice player dupa jumă de an cere rr db :)))) Report
May 18, 20179 yr comment_2534 mie unu asa mie se pare normal, sezon nou,inceput nou.. pro rr db Report
May 18, 20179 yr comment_2539 18 minutes ago, Macke said: mie unu asa mie se pare normal, sezon nou,inceput nou.. pro rr db Logic ca asa o sa fie Report
May 18, 20179 yr Author comment_2541 Nu doriti sa testati pe beta? Sunteti foaarte putini inscrisi! Report
May 18, 20179 yr comment_2543 11 minutes ago, tekman said: Logic ca asa o sa fie multi vor mutarea db-ului,dupa cum observ Report
May 18, 20179 yr comment_2551 52 minutes ago, Macke said: multi vor mutarea db-ului,dupa cum observ Nu neaparat. Da si eu as vrea mutarea db`ului pentru a`mi pastra caracterul pe care`l posed in momentul defapta. As putea sa imi fac grow lancer si sa ma distrez cu ala. Insa, la fel de bine, as fi pro rr db ,daca asta ar resuscita serverul . Report
May 18, 20179 yr comment_2553 1 hour ago, Kallia said: Nu doriti sa testati pe beta? Sunteti foaarte putini inscrisi! Putini înscriși cu lucky coin? :)) Report
May 18, 20179 yr comment_2558 Serverul este chilot momentan, pentru mutare de Db ar fi nevoie de beta la beta , munca în plus inutila . Nu se compara ce este pe s6 momentan unde se poate juca cu scheletul de la s12. Si cine primește beta, dacă nu este pus pe testat cu adevărat, apare plictiseala repede. Report
May 18, 20179 yr comment_2561 21 minutes ago, Arky said: Serverul este chilot momentan, pentru mutare de Db ar fi nevoie de beta la beta , munca în plus inutila . Nu se compara ce este pe s6 momentan unde se poate juca cu scheletul de la s12. Si cine primește beta, dacă nu este pus pe testat cu adevărat, apare plictiseala repede. Tu te-ai plictisit? Report
May 18, 20179 yr comment_2566 6 minutes ago, tekman said: Tu te-ai plictisit? Eu momentan, cel putin si pana la finalul anului cu asta ma ocup pe langa alte chestii pentru $$. Diferenta e ca aici sunt VOLUNTAR ca fac VOLUNTARIAT si nu ma obliga nimeni ca VOLUNTAR si nici nu sunt platit ca VOLUNTAR, eh am bagat niste replici de pe forumu ALA. Report
May 18, 20179 yr comment_2571 25 minutes ago, Arky said: VOLUNTAR Cred c-o sa cenzurez cuvantul asta pe forum. Report
May 18, 20179 yr comment_2578 4 minutes ago, beats said: Ce inseamna boftonul ala de on/off din stanga topicurilor mari? Testam eu niste chestii, banuiesc ca ti-a disparut intre timp. Report
May 18, 20179 yr comment_2583 53 minutes ago, Arky said: Eu momentan, cel putin si pana la finalul anului cu asta ma ocup pe langa alte chestii pentru $$. Diferenta e ca aici sunt VOLUNTAR ca fac VOLUNTARIAT si nu ma obliga nimeni ca VOLUNTAR si nici nu sunt platit ca VOLUNTAR, eh am bagat niste replici de pe forumu ALA. Noroc cu tine s-a calificat si voluntari in finala :)) Edited May 18, 20179 yr by tekman Report
May 18, 20179 yr comment_2588 38 minutes ago, ratseloP said: Testam eu niste chestii, banuiesc ca ti-a disparut intre timp. Report
Create an account or sign in to comment