Jump to content
News Ticker
RR DB - 20.01.2023 18:00 GMT+2 https://muonline.land

Spam spam spam


Kallia
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, ratseloP said:

Se incepe un nou db, de ce ai vrea sa te joci pe un sezon nou full stats direct?

Eu as vrea sa continui cu DL-ul meu full si cel mai bun. :feminist:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, ratseloP said:

Se incepe un nou db, de ce ai vrea sa te joci pe un sezon nou full stats direct?

pentru ca mai bine de jumatate de an l-am crescut ca sa fac pvp

 

sau asa e mai nou? joci 1 an sa faci fullstats+full ml si apoi te bucuri 1saptamana de pvp?:))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, briscanu said:

pentru ca mai bine de jumatate de an l-am crescut ca sa fac pvp

 

sau asa e mai nou? joci 1 an sa faci fullstats+full ml si apoi te bucuri 1saptamana de pvp?:))

Orice player dupa jumă de an cere rr db :)))) 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Macke said:

multi vor mutarea db-ului,dupa cum observ

Nu neaparat. Da si eu as vrea mutarea db`ului pentru a`mi pastra caracterul pe care`l posed in momentul defapta. As putea sa imi fac grow lancer si sa ma distrez cu ala. Insa, la fel de bine, as fi pro rr db ,daca asta ar resuscita serverul .

Link to comment
Share on other sites

Serverul este chilot momentan, pentru mutare de Db ar fi nevoie de beta la beta :Emoticon_crazy:, munca în plus inutila . Nu se compara ce este pe s6 momentan unde se poate juca cu scheletul de la s12. 

Si cine primește beta, dacă nu este pus pe testat cu adevărat, apare plictiseala repede. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Arky said:

Serverul este chilot momentan, pentru mutare de Db ar fi nevoie de beta la beta :Emoticon_crazy:, munca în plus inutila . Nu se compara ce este pe s6 momentan unde se poate juca cu scheletul de la s12. 

Si cine primește beta, dacă nu este pus pe testat cu adevărat, apare plictiseala repede. 

Tu te-ai plictisit?

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, tekman said:

Tu te-ai plictisit?

Eu momentan, cel putin si pana la finalul anului cu asta ma ocup pe langa alte chestii pentru $$. Diferenta e ca aici sunt VOLUNTAR ca fac VOLUNTARIAT si nu ma obliga nimeni ca VOLUNTAR si nici nu sunt platit ca VOLUNTAR, eh am bagat niste replici de pe forumu ALA.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, beats said:

Ce inseamna boftonul ala de on/off din stanga topicurilor mari?

Testam eu niste chestii, banuiesc ca ti-a disparut intre timp.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Arky said:

Eu momentan, cel putin si pana la finalul anului cu asta ma ocup pe langa alte chestii pentru $$. Diferenta e ca aici sunt VOLUNTAR ca fac VOLUNTARIAT si nu ma obliga nimeni ca VOLUNTAR si nici nu sunt platit ca VOLUNTAR, eh am bagat niste replici de pe forumu ALA.

Noroc cu tine s-a calificat si voluntari in finala :))

Edited by tekman
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Gunit pinned and featured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...