Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

cand se trece la seasonXII db se porteaza sau se incepe cu un nou db?

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

Se incepe un nou db, de ce ai vrea sa te joci pe un sezon nou full stats direct?

4 minutes ago, ratseloP said:

Se incepe un nou db, de ce ai vrea sa te joci pe un sezon nou full stats direct?

Eu as vrea sa continui cu DL-ul meu full si cel mai bun. :feminist:

:Emoticon_cheeky:

45 minutes ago, ratseloP said:

Se incepe un nou db, de ce ai vrea sa te joci pe un sezon nou full stats direct?

pentru ca mai bine de jumatate de an l-am crescut ca sa fac pvp

 

sau asa e mai nou? joci 1 an sa faci fullstats+full ml si apoi te bucuri 1saptamana de pvp?:))

what is pvp like

 

3 hours ago, briscanu said:

pentru ca mai bine de jumatate de an l-am crescut ca sa fac pvp

 

sau asa e mai nou? joci 1 an sa faci fullstats+full ml si apoi te bucuri 1saptamana de pvp?:))

Orice player dupa jumă de an cere rr db :)))) 

mie unu asa mie se pare normal, sezon nou,inceput nou..B| pro rr db

18 minutes ago, Macke said:

mie unu asa mie se pare normal, sezon nou,inceput nou..B| pro rr db

Logic ca asa o sa fie :)

  • Author

Nu doriti sa testati pe beta?

Sunteti foaarte putini inscrisi!

11 minutes ago, tekman said:

Logic ca asa o sa fie :)

multi vor mutarea db-ului,dupa cum observ

:az:

52 minutes ago, Macke said:

multi vor mutarea db-ului,dupa cum observ

Nu neaparat. Da si eu as vrea mutarea db`ului pentru a`mi pastra caracterul pe care`l posed in momentul defapta. As putea sa imi fac grow lancer si sa ma distrez cu ala. Insa, la fel de bine, as fi pro rr db ,daca asta ar resuscita serverul .

1 hour ago, Kallia said:

Nu doriti sa testati pe beta?

Sunteti foaarte putini inscrisi!

Putini înscriși cu lucky coin? :))

Serverul este chilot momentan, pentru mutare de Db ar fi nevoie de beta la beta :Emoticon_crazy:, munca în plus inutila . Nu se compara ce este pe s6 momentan unde se poate juca cu scheletul de la s12. 

Si cine primește beta, dacă nu este pus pe testat cu adevărat, apare plictiseala repede. 

21 minutes ago, Arky said:

Serverul este chilot momentan, pentru mutare de Db ar fi nevoie de beta la beta :Emoticon_crazy:, munca în plus inutila . Nu se compara ce este pe s6 momentan unde se poate juca cu scheletul de la s12. 

Si cine primește beta, dacă nu este pus pe testat cu adevărat, apare plictiseala repede. 

Tu te-ai plictisit?

 

6 minutes ago, tekman said:

Tu te-ai plictisit?

Eu momentan, cel putin si pana la finalul anului cu asta ma ocup pe langa alte chestii pentru $$. Diferenta e ca aici sunt VOLUNTAR ca fac VOLUNTARIAT si nu ma obliga nimeni ca VOLUNTAR si nici nu sunt platit ca VOLUNTAR, eh am bagat niste replici de pe forumu ALA.

25 minutes ago, Arky said:

VOLUNTAR

Cred c-o sa cenzurez cuvantul asta pe forum.

Ce inseamna boftonul ala de on/off din stanga topicurilor mari?

Sa ii dai mark ca "citit", daca apare ceva nou se lumineaza :ck:

4 minutes ago, beats said:

Ce inseamna boftonul ala de on/off din stanga topicurilor mari?

Testam eu niste chestii, banuiesc ca ti-a disparut intre timp.

53 minutes ago, Arky said:

Eu momentan, cel putin si pana la finalul anului cu asta ma ocup pe langa alte chestii pentru $$. Diferenta e ca aici sunt VOLUNTAR ca fac VOLUNTARIAT si nu ma obliga nimeni ca VOLUNTAR si nici nu sunt platit ca VOLUNTAR, eh am bagat niste replici de pe forumu ALA.

Noroc cu tine s-a calificat si voluntari in finala :))

Edited by tekman

38 minutes ago, ratseloP said:

Testam eu niste chestii, banuiesc ca ti-a disparut intre timp.

Screenshot_20170519-003642.thumb.png.9943c6b7f4d16a50f6a53e5426de47f3.png

11 minutes ago, beats said:

Screenshot_20170519-003642.thumb.png.9943c6b7f4d16a50f6a53e5426de47f3.png

Pune telefonul la încărcat :))

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.