May 17, 20179 yr comment_2321 31 minutes ago, FaraNume said: Schimba semnatura ca-mi provoaca greata :))) Dc , faci parte din turma? :)) Report
May 17, 20179 yr comment_2323 2 minutes ago, tekman said: Dc , faci parte din turma? :)) Fac parte din aia care au 1 trofeu in istorie :> Report
May 17, 20179 yr comment_2325 6 minutes ago, FaraNume said: Fac parte din aia care au 1 trofeu in istorie :> Nu-i rau Report
May 17, 20179 yr comment_2347 Probabil după perioada asta de testing nu o sa mai vreau sa vad jocul asta vreodată, dar sper sa iasă ceva frumos fără loc de vreun exploit sau bug-uri enervante Report
May 17, 20179 yr comment_2349 5 minutes ago, Arky said: Probabil după perioada asta de testing nu o sa mai vreau sa vad jocul asta vreodată, dar sper sa iasă ceva frumos fără loc de vreun exploit sau bug-uri enervante Taci ca iar joci pentru top 5 Report
May 17, 20179 yr comment_2350 3 minutes ago, tekman said: Taci ca iar joci pentru top 5 Dacă e cineva care nu merita sa fie în topul ala, eu eram, și posibil @beats. Am rupt afk, praise be Flama @beats Te mai prinde Nistor ma? :)))) Edited May 17, 20179 yr by Arky Report
May 17, 20179 yr comment_2351 Just now, Arky said: Dacă e cineva care nu merita sa fie în topul ala, eu eram, și posibil @beats. Am rupt afk, praise be Flama Te mai prinde Nistor ma? :)))) Saracu flama :))) imi făcea poza la monitoarele lui si era haos :))))) Report
May 18, 20179 yr comment_2373 8 hours ago, Arky said: Dacă e cineva care nu merita sa fie în topul ala, eu eram, și posibil @beats. Am rupt afk, praise be Flama @beats Te mai prinde Nistor ma? :)))) Flama baiat de baiat Report
May 18, 20179 yr comment_2402 din cate vad sa dat drumu la ses 12 beta,inseamna k in curand sezonu actual se duce! gresesc cu ceva? Report
May 18, 20179 yr comment_2479 3 hours ago, Macke said: din cate vad sa dat drumu la ses 12 beta,inseamna k in curand sezonu actual se duce! gresesc cu ceva? Serverul actual va ramane 'in picioare' pe toata perioada verii (adica inca ~3 luni pe putin). Totusi - daca in momentul in care facem release-ul oficial al sezonului 12 inca exista un demand suficient de consistent pentru pastrarea serverului s6 e3, o sa gasim o solutie pentru a le hosta pe amandoua. Report
Create an account or sign in to comment