Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

news

  • Replies 2.3k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Cam asta e logo-ul pentru event-ul de ieri facut de @Internal =)))))))))))))))))))))))

  • Angajati-ma ca manager si promit sa arat probleme psihice si instabilitate maxima cu putere cognitiva irationala, senzationala de talie mondial@

Posted Images

cum? 

31 minutes ago, FaraNume said:

Schimba semnatura ca-mi provoaca greata :)))

Dc , faci parte din turma? :))

2 minutes ago, tekman said:

Dc , faci parte din turma? :))

Fac parte din aia care au 1 trofeu in istorie :>

6 minutes ago, FaraNume said:

Fac parte din aia care au 1 trofeu in istorie :>

Nu-i rau

MUPRO.thumb.png.4e0a253e45c9ef54bb011cdc29dc32cf.png

5 minutes ago, Arky said:

MUPRO.thumb.png.4e0a253e45c9ef54bb011cdc29dc32cf.png

Te astept in DS

unknown.png

Trist

Spor la full =))

:at:

Frumos , vrem si noi :))

Detalii acusica, nu il tinem doar pentru noi. :)

Va urmaaaa

Probabil după perioada asta de testing nu o sa mai vreau sa vad jocul asta vreodată, dar sper sa iasă ceva frumos fără loc de vreun exploit sau bug-uri enervante  :Emoticon_crazy:

5 minutes ago, Arky said:

Probabil după perioada asta de testing nu o sa mai vreau sa vad jocul asta vreodată, dar sper sa iasă ceva frumos fără loc de vreun exploit sau bug-uri enervante  :Emoticon_crazy:

Taci ca iar joci pentru top 5 xD

3 minutes ago, tekman said:

Taci ca iar joci pentru top 5 xD

Dacă e cineva care nu merita sa fie în topul ala, eu eram, și posibil @beats. Am rupt afk, praise be Flama 

@beats Te mai prinde Nistor ma? :)))) 

Edited by Arky

Just now, Arky said:

Dacă e cineva care nu merita sa fie în topul ala, eu eram, și posibil @beats. Am rupt afk, praise be Flama 

Te mai prinde Nistor ma? :)))) 

Saracu flama :))) imi făcea poza la monitoarele lui si era haos :)))))

Vand viata

:ck:

8 hours ago, Arky said:

Dacă e cineva care nu merita sa fie în topul ala, eu eram, și posibil @beats. Am rupt afk, praise be Flama 

@beats Te mai prinde Nistor ma? :)))) 

Flama baiat de baiat

Flama MVP :Emoticon_highfive:

:az:

din cate vad sa dat drumu la ses 12 beta,inseamna k in curand sezonu actual se duce! gresesc cu ceva?

O.o

3 hours ago, Macke said:

din cate vad sa dat drumu la ses 12 beta,inseamna k in curand sezonu actual se duce! gresesc cu ceva?

Serverul actual va ramane 'in picioare' pe toata perioada verii (adica inca ~3 luni pe putin).

Totusi - daca in momentul in care facem release-ul oficial al sezonului 12 inca exista un demand suficient de consistent pentru pastrarea serverului s6 e3, o sa gasim o solutie pentru a le hosta pe amandoua.

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.