Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

videochet

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

 

  • Author

Iar sta Pole o sapt doar în Land of Tsubyke 

Salut, tocmai am ajuns acasa. M-am instalat pe spot. Daca vreti party, astept PM cu 1234. Merci pentru castel, ne vedem sapt viitoare.

1 minute ago, ratseloP said:

Salut, tocmai am ajuns acasa. M-am instalat pe spot. Daca vreti party, astept PM cu 1234. Merci pentru castel, ne vedem sapt viitoare.

Salut. Maine te voi contacta, multumesc mult, salut!

  • Author

Întâi tre sa intri în guilda / alianță și din câte știu nu se mai fac recrutari..

Eu il primesc in party oricum. Poate sa stea in fata intrarii, poate ia niste resturi de icspe.

37 minutes ago, ratseloP said:

Salut, tocmai am ajuns acasa. M-am instalat pe spot. Daca vreti party, astept PM cu 1234. Merci pentru castel, ne vedem sapt viitoare.

il meriti

iub mult

11 hours ago, Definitely not tsubyke said:

il meriti

:taffy_03:

11 hours ago, Arky said:

Întâi tre sa intri în guilda / alianță și din câte știu nu se mai fac recrutari..

Salut.

in primu rand mersi ca iti faci griji ptr mine, dar tin sa te anunt ca eu am loc onorific in guild. Pe db trecut am fost chiar BM. 

 

Nu vreau sa cred ca o sa ma goneasca ca pe Ilie Nastase de la meciurile de tenis :(

1 minute ago, cRs said:

Pe db trecut am fost chiar BM. 

bou mare, hihihihihhihihihihi

EU AM FOST ME FA_MA SI PE MINE

5 minutes ago, i sin said:

EU AM FOST ME FA_MA SI PE MINE

taci dracu ca daca as avea 1 loc in guilda si as avea de ales intre tine si crs, l-as lua pe crs...si nici pe crs nu il plac foarte mult

giphy.gif

6 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

taci dracu ca daca as avea 1 loc in guilda si as avea de ales intre tine si crs, l-as lua pe crs...si nici pe crs nu il plac foarte mult

miaiziso :taffy_06:

Just now, i sin said:

miaiziso :taffy_06:

myaylynso :taffy_08:

giphy.gif

Edited by ratseloP

16 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

myaylynso :taffy_08:

salvezypemotoinciorba :taffy_03:

Maine, 26.11.2018 in intervalul 19-19:30 serverul va fi offline pt migrarea pe un alt host.

 

suicide alert #tsubi

Edited by i sin

:( iar ejti prosth

tu ejsti mereu

lol 1-0

1 hour ago, i sin said:

miaiziso :taffy_06:

brooo brooo , cum ai permiti ?????? doamne ce jignire bro, daca vrei te ajut sa te razbuni

bro kei fakem?

knd comanda 8 pizza ii mancam 6?

14 minutes ago, i sin said:

bro kei fakem?

knd comanda 8 pizza ii mancam 6?

de ce, levis nu mananca?

1 hour ago, i sin said:

bro kei fakem?

knd comanda 8 pizza ii mancam 6?

apucam?

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.