November 25, 20187 yr comment_26759 Salut, tocmai am ajuns acasa. M-am instalat pe spot. Daca vreti party, astept PM cu 1234. Merci pentru castel, ne vedem sapt viitoare. Report
November 25, 20187 yr comment_26760 1 minute ago, ratseloP said: Salut, tocmai am ajuns acasa. M-am instalat pe spot. Daca vreti party, astept PM cu 1234. Merci pentru castel, ne vedem sapt viitoare. Salut. Maine te voi contacta, multumesc mult, salut! Report
November 25, 20187 yr Author comment_26761 Întâi tre sa intri în guilda / alianță și din câte știu nu se mai fac recrutari.. Report
November 25, 20187 yr comment_26762 Eu il primesc in party oricum. Poate sa stea in fata intrarii, poate ia niste resturi de icspe. Report
November 25, 20187 yr comment_26763 37 minutes ago, ratseloP said: Salut, tocmai am ajuns acasa. M-am instalat pe spot. Daca vreti party, astept PM cu 1234. Merci pentru castel, ne vedem sapt viitoare. il meriti Report
November 26, 20187 yr comment_26777 11 hours ago, Arky said: Întâi tre sa intri în guilda / alianță și din câte știu nu se mai fac recrutari.. Salut. in primu rand mersi ca iti faci griji ptr mine, dar tin sa te anunt ca eu am loc onorific in guild. Pe db trecut am fost chiar BM. Nu vreau sa cred ca o sa ma goneasca ca pe Ilie Nastase de la meciurile de tenis Report
November 26, 20187 yr comment_26778 1 minute ago, cRs said: Pe db trecut am fost chiar BM. bou mare, hihihihihhihihihihi Report
November 26, 20187 yr comment_26782 5 minutes ago, i sin said: EU AM FOST ME FA_MA SI PE MINE taci dracu ca daca as avea 1 loc in guilda si as avea de ales intre tine si crs, l-as lua pe crs...si nici pe crs nu il plac foarte mult Report
November 26, 20187 yr comment_26784 6 minutes ago, Definitely not tsubyke said: taci dracu ca daca as avea 1 loc in guilda si as avea de ales intre tine si crs, l-as lua pe crs...si nici pe crs nu il plac foarte mult miaiziso Report
November 26, 20187 yr comment_26787 16 minutes ago, Definitely not tsubyke said: myaylynso salvezypemotoinciorba Maine, 26.11.2018 in intervalul 19-19:30 serverul va fi offline pt migrarea pe un alt host. suicide alert #tsubi Edited November 26, 20187 yr by i sin Report
November 26, 20187 yr comment_26790 1 hour ago, i sin said: miaiziso brooo brooo , cum ai permiti ?????? doamne ce jignire bro, daca vrei te ajut sa te razbuni Report
November 26, 20187 yr comment_26794 14 minutes ago, i sin said: bro kei fakem? knd comanda 8 pizza ii mancam 6? de ce, levis nu mananca? Report
November 26, 20187 yr comment_26795 1 hour ago, i sin said: bro kei fakem? knd comanda 8 pizza ii mancam 6? apucam? Report
Create an account or sign in to comment