Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

8 minutes ago, Arky said:

Da gratis gunoaiele, ce e frumos e în Loren market.. 

@ratseloP, de ce ti-ai pus nick PapiAnc?

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

ghei...

  • Author

blue is the warmest color

ce faceti baietii? va pregatiti de lupte grele?

 

@i sin un pronostic ptr diseara??

  • Author

Scream ori câștiga, ori au scuza ca sunt mici și putini... 

Monero ori câștiga, ori se fac de ras... 

No pressure. 

11 minutes ago, Arky said:

Scream ori câștiga, ori au scuza ca sunt mici și putini... 

Monero ori câștiga, ori se fac de ras... 

No pressure. 

lol

 

43 minutes ago, cRs said:

ce faceti baietii? va pregatiti de lupte grele?

 

@i sin un pronostic ptr diseara??

n-au rr inca sa-l bata pe calaretul de papi. imediat ce ajung toti ~ same rr Monero nu mai castiga nici un castel.

ca... pe fiecare DB

1 minute ago, i sin said:

n-au rr inca sa-l bata pe calaretul de papi. imediat ce ajung toti ~ same rr Monero nu mai castiga nici un castel.

ca... pe fiecare DB

La inceput se vad calitatile jucatorilor de MU .... Dupa pe final cand se lasa lumea si  toti fac seturi si arme.... trebuie doar sa ai noroc :))

  • Author

Când e diferența mare de rr-uri, se câștigă cs-ul în timpul săptămânii, nu în doua ore duminica 

Edited by Arky

Mu e maraton (7/7) nu sprint (2h la CS). Te sal00t.

  • Author

Vorbeste ala de sta 7/7 in LOT pe munca de 7/7 + 2H a altora..

calmeaza-te arky, lol

  • Author

Iti place :sunglasses:

4 minutes ago, Arky said:

Vorbeste ala de sta 7/7 in LOT pe munca de 7/7 + 2H a altora..

eu nu fac figuri, stau la 15k exp, csf

Just now, ratseloP said:

eu nu fac figuri, stau la 15k exp, csf

pana la 69 de rr-uri mai e cale lunga... ai de asteptat nu gluma

 

  • Author

Pai cand pica si wcoin direct pe spot, se compenseaza :Emoticon_blush:

Abia astept sa vad incasarile, o sa sar de la 5 wcoin la mii.. :*

  • Author

Sa nu ma uiti cand ajungi Master of Coin 

17 minutes ago, Arky said:

Sa nu ma uiti cand ajungi Master of Coin 

Sper sa nu ma uite pe mine.... ca am de recuperat de la el

plictiseala la CS, nu ai cu ce sa te bati........

bateti-va cu marmelada, pateurilor :)

p.s dseara intra imparatul DaniMocanu, sarakiilor !

Nu avem zen, sal 

cf pryetenu

sal bro, ke faki ? uite vorbesc cu tsuby e fericit ca le-a dat bataiuta la mit

sal bro bn ms sami spui ke fake knd ia bataye si la ce stiri il vad

7 minutes ago, i sin said:

sal bro bn ms sami spui ke fake knd ia bataye si la ce stiri il vad

cand se lasa papi o sa-l vezi la mainele tv , da din buric 

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.