November 25, 20187 yr comment_26692 8 minutes ago, Arky said: Da gratis gunoaiele, ce e frumos e în Loren market.. @ratseloP, de ce ti-ai pus nick PapiAnc? Report
November 25, 20187 yr comment_26702 ce faceti baietii? va pregatiti de lupte grele? @i sin un pronostic ptr diseara?? Report
November 25, 20187 yr Author comment_26704 Scream ori câștiga, ori au scuza ca sunt mici și putini... Monero ori câștiga, ori se fac de ras... No pressure. Report
November 25, 20187 yr comment_26705 11 minutes ago, Arky said: Scream ori câștiga, ori au scuza ca sunt mici și putini... Monero ori câștiga, ori se fac de ras... No pressure. lol 43 minutes ago, cRs said: ce faceti baietii? va pregatiti de lupte grele? @i sin un pronostic ptr diseara?? n-au rr inca sa-l bata pe calaretul de papi. imediat ce ajung toti ~ same rr Monero nu mai castiga nici un castel. ca... pe fiecare DB Report
November 25, 20187 yr comment_26706 1 minute ago, i sin said: n-au rr inca sa-l bata pe calaretul de papi. imediat ce ajung toti ~ same rr Monero nu mai castiga nici un castel. ca... pe fiecare DB La inceput se vad calitatile jucatorilor de MU .... Dupa pe final cand se lasa lumea si toti fac seturi si arme.... trebuie doar sa ai noroc :)) Report
November 25, 20187 yr Author comment_26707 Când e diferența mare de rr-uri, se câștigă cs-ul în timpul săptămânii, nu în doua ore duminica Edited November 25, 20187 yr by Arky Report
November 25, 20187 yr Author comment_26713 Vorbeste ala de sta 7/7 in LOT pe munca de 7/7 + 2H a altora.. Report
November 25, 20187 yr comment_26716 4 minutes ago, Arky said: Vorbeste ala de sta 7/7 in LOT pe munca de 7/7 + 2H a altora.. eu nu fac figuri, stau la 15k exp, csf Report
November 25, 20187 yr comment_26717 Just now, ratseloP said: eu nu fac figuri, stau la 15k exp, csf pana la 69 de rr-uri mai e cale lunga... ai de asteptat nu gluma Report
November 25, 20187 yr Author comment_26718 Pai cand pica si wcoin direct pe spot, se compenseaza Report
November 25, 20187 yr comment_26719 Abia astept sa vad incasarile, o sa sar de la 5 wcoin la mii.. Report
November 25, 20187 yr comment_26722 17 minutes ago, Arky said: Sa nu ma uiti cand ajungi Master of Coin Sper sa nu ma uite pe mine.... ca am de recuperat de la el Report
November 25, 20187 yr comment_26725 bateti-va cu marmelada, pateurilor p.s dseara intra imparatul DaniMocanu, sarakiilor ! Report
November 25, 20187 yr comment_26752 sal bro, ke faki ? uite vorbesc cu tsuby e fericit ca le-a dat bataiuta la mit Report
November 25, 20187 yr comment_26753 sal bro bn ms sami spui ke fake knd ia bataye si la ce stiri il vad Report
November 25, 20187 yr comment_26754 7 minutes ago, i sin said: sal bro bn ms sami spui ke fake knd ia bataye si la ce stiri il vad cand se lasa papi o sa-l vezi la mainele tv , da din buric Report
Create an account or sign in to comment