November 21, 20187 yr comment_26248 1 minute ago, cRs said: AI FACUT TOPIKU??? PAI TU IL FACI CA DUPA ARATA CIUDAT DAR STAI SA VINA TOATA LUMEA Report
November 21, 20187 yr comment_26251 1 hour ago, cRs said: Nu mai retin minte ce nick avea... stiu ca se certase cu un nebun de pe 0.97D... si ala se dusese peste el sa il bata.... @ratseloP cu memoria lui de elefant ne poate ajuta Nu mai stiu, boss :)) Report
November 21, 20187 yr comment_26253 26 minutes ago, i sin said: sa ma votezi pt moderator. vraeu petite facuta ACUM cu POOL la sugestii. partikip Report
November 21, 20187 yr comment_26257 9 minutes ago, i sin said: frtele meu ^ CRS? cati bani primesti ca sa faci content? ai mai multe postari ca si o pustoaica de 10 ani pe facebook. Report
November 21, 20187 yr comment_26258 12 minutes ago, i sin said: frtele meu ^ CRS? MA GANDESK ACUM LA UN TOPIC PTR TINE. AI VREO PREFERINTA ANUME? Papi, vrea moderator de aia e asa aktiv Edited November 21, 20187 yr by cRs Report
November 21, 20187 yr Author comment_26264 Sau eu fără user... Am început tutorialul de league of lol. Edited November 21, 20187 yr by Arky Report
November 21, 20187 yr Author comment_26266 Prea multe glume, nu le pot opri.. Ani de experienta vs joc inferior Report
November 21, 20187 yr comment_26276 6 hours ago, i sin said: @Cristian sobo bagi si tu un DROP EVENT PT PRIETEII TAI facem in exile, dar sa nu zici la nimeni Report
November 22, 20187 yr comment_26281 1 hour ago, Definitely not tsubyke said: bine lia, tu grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrasut, ma vrei mod? 4 hours ago, Papi said: cati bani primesti ca sa faci content? ai mai multe postari ca si o pustoaica de 10 ani pe facebook. EsHti GeLosH S@ iNteLeg 4 hours ago, cRs said: MA GANDESK ACUM LA UN TOPIC PTR TINE. AI VREO PREFERINTA ANUME? Papi, vrea moderator de aia e asa aktiv big up 4 hours ago, Papi said: Daca ajunge pante moderator ramane forumul fara useri. si daca se insoara papi ramane serverul fara 45% din player base 3 hours ago, Arky said: Sau eu fără user... Am început tutorialul de league of lol. duar respect 3 hours ago, LeviS said: #pante moderator susțin fratele meu 1 hour ago, Cristian said: facem in exile, dar sa nu zici la nimeni in 2007 ti-am lasat spot langa intrare dungeon. ala buguit unde lua d/c lumea. imi esti dator inca. Report
November 22, 20187 yr comment_26288 @i sin am facut topicu m-am, dar @Cristian l-a sters. Mi-a zis ca trebuia sa-si plateasca datoria intr-un fel sau altu. Report
November 22, 20187 yr comment_26292 6 hours ago, i sin said: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrasut, ma vrei mod? EsHti GeLosH S@ iNteLeg big up si daca se insoara papi ramane serverul fara 45% din player base duar respect fratele meu in 2007 ti-am lasat spot langa intrare dungeon. ala buguit unde lua d/c lumea. imi esti dator inca. catziash' palma aia mare a ta, iar esti pe ele? Report
November 22, 20187 yr comment_26294 25 minutes ago, Spike said: catziash' palma aia mare a ta, iar esti pe ele? Report
November 22, 20187 yr comment_26306 1 hour ago, Spike said: catziash' palma aia mare a ta, iar esti pe ele? =))))))))))))))))))) Report
November 22, 20187 yr comment_26345 Salutare, TSUBYKE, pe la cat te gasesc online sa dau si eu join:D Report
November 22, 20187 yr comment_26349 1 hour ago, SomE said: Salutare, TSUBYKE, pe la cat te gasesc online sa dau si eu join:D salut. dupa 7 cand inchide la dristor Report
Create an account or sign in to comment