November 21, 20187 yr comment_26217 1 minute ago, ratseloP said: E ok, sunt smardoi pe net de mic. in ce ghild erai????????????? Report
November 21, 20187 yr comment_26218 Pe primu' db in BUBBLES, la dadina, avea.. o personalitate frumoasa. Report
November 21, 20187 yr comment_26219 1 minute ago, ratseloP said: Pe primu' db in BUBBLES, la dadina, avea.. o personalitate frumoasa. waw ms am sa vb doar cu vaporel de acum nb Report
November 21, 20187 yr comment_26220 Dar din al doilea am fost in HH Si acum ca stau bine sa ma gandesc, primul db l-am terminat in SvG Edited November 21, 20187 yr by ratseloP Report
November 21, 20187 yr comment_26221 foarte importanti playeri ati fost, odata am auzit ca ati castigat si o trivia Report
November 21, 20187 yr comment_26223 Just now, ratseloP said: eram campion la trivia, DESTEPTULE. sa inteleg ca tastezi rapid pe gogole Report
November 21, 20187 yr comment_26224 Seara buna :))) vad ca sunt taguit pe aici , nu poate si omu sa mai stea in pat Report
November 21, 20187 yr comment_26225 2 minutes ago, ratseloP said: eram campion la trivia, DESTEPTULE. desteptu-le* 1 minute ago, BlesS said: Seara buna :))) vad ca sunt taguit pe aici , nu poate si omu sa mai stea in pat salut rezolva-ne problemele Report
November 21, 20187 yr comment_26226 Sunt mai speciali "prietenii" mei...partea buna e ca nu joaca mu 3 din 4 si al 4-lea e afk, deci suntem safe. Report
November 21, 20187 yr comment_26227 3 minutes ago, Definitely not tsubyke said: sa inteleg ca tastezi rapid pe gogole nu recunosK nimic Report
November 21, 20187 yr comment_26228 1 minute ago, i sin said: 2 minutes ago, BlesS said: Seara buna :))) vad ca sunt taguit pe aici , nu poate si omu sa mai stea in pat salut rezolva-ne problemele Sa votez si eu petitia ?:))) crezi ca ajuta ? :-? Report
November 21, 20187 yr comment_26229 1 minute ago, i sin said: desteptu-le* salut rezolva-ne problemele nu cred ca e psiholog Report
November 21, 20187 yr comment_26230 2 minutes ago, Definitely not tsubyke said: nu cred ca e psiholog am incerkat nici ala nu ajuta mare scamator esti Report
November 21, 20187 yr comment_26231 2 minutes ago, Definitely not tsubyke said: nu cred ca e psiholog psihiatru* 6 minutes ago, BlesS said: Seara buna :))) vad ca sunt taguit pe aici , nu poate si omu sa mai stea in pat esti important, d-aia primesti taguri.. Report
November 21, 20187 yr comment_26233 Voi il stiti pe ala care a mancat bataie pentru MU ONLINE?!?! ERA LA FEL CA VOI ZMARDOI IN TASTE Report
November 21, 20187 yr comment_26234 Just now, cRs said: Voi il stiti pe ala care a mancat bataie pentru MU ONLINE?!?! ERA LA FEL CA VOI ZMARDOI IN TASTE kre bos Report
November 21, 20187 yr comment_26235 29 minutes ago, i sin said: cand ma jucam eu pe 97d era un nene cu numele Vaporeanu. neamuri? Set pad 2 optiuni +11, saracu, l-am furat si p-ala.. Report
November 21, 20187 yr comment_26239 4 minutes ago, cRs said: Voi il stiti pe ala care a mancat bataie pentru MU ONLINE?!?! ERA LA FEL CA VOI ZMARDOI IN TASTE si cat ai stat in spital? Report
November 21, 20187 yr comment_26240 2 minutes ago, i sin said: kre bos Nu mai retin minte ce nick avea... stiu ca se certase cu un nebun de pe 0.97D... si ala se dusese peste el sa il bata.... @ratseloP cu memoria lui de elefant ne poate ajuta Report
November 21, 20187 yr comment_26243 59 minutes ago, BlesS said: Sa votez si eu petitia ?:))) crezi ca ajuta ? :-? VOTEAZA Report
November 21, 20187 yr comment_26246 1 hour ago, cRs said: Nu mai retin minte ce nick avea... stiu ca se certase cu un nebun de pe 0.97D... si ala se dusese peste el sa il bata.... @ratseloP cu memoria lui de elefant ne poate ajuta sa ma votezi pt moderator. vraeu petite facuta ACUM cu POOL la sugestii. Report
November 21, 20187 yr comment_26247 9 minutes ago, i sin said: sa ma votezi pt moderator. vraeu petite facuta ACUM cu POOL la sugestii. AI FACUT TOPIKU??? Report
Create an account or sign in to comment