Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

E ok, sunt smardoi pe net de mic.

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

1 minute ago, ratseloP said:

E ok, sunt smardoi pe net de mic.

in ce ghild erai?????????????

Pe primu' db in BUBBLES, la dadina, avea.. o personalitate frumoasa.

1 minute ago, ratseloP said:

Pe primu' db in BUBBLES, la dadina, avea.. o personalitate frumoasa.

waw ms am sa vb doar cu vaporel de acum nb

Dar din al doilea am fost in HH :(

Si acum ca stau bine sa ma gandesc, primul db l-am terminat in SvG

Edited by ratseloP

foarte importanti playeri ati fost, odata am auzit ca ati castigat si o trivia

eram campion la trivia, DESTEPTULE.

Just now, ratseloP said:

eram campion la trivia, DESTEPTULE.

sa inteleg ca tastezi rapid pe gogole

Seara buna :))) vad ca sunt taguit pe aici , nu poate si omu sa mai stea in pat

2 minutes ago, ratseloP said:

eram campion la trivia, DESTEPTULE.

desteptu-le*

1 minute ago, BlesS said:

Seara buna :))) vad ca sunt taguit pe aici , nu poate si omu sa mai stea in pat

salut rezolva-ne problemele

Sunt mai speciali "prietenii" mei...partea buna e ca nu joaca mu 3 din 4 si al 4-lea e afk, deci suntem safe.

3 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

sa inteleg ca tastezi rapid pe gogole

nu recunosK nimic

1 minute ago, i sin said:
2 minutes ago, BlesS said:

Seara buna :))) vad ca sunt taguit pe aici , nu poate si omu sa mai stea in pat

salut rezolva-ne problemele

Sa votez si eu petitia ?:))) crezi ca ajuta ? :-?

1 minute ago, i sin said:

desteptu-le*

salut rezolva-ne problemele

nu cred ca e psiholog

2 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

nu cred ca e psiholog

am incerkat nici ala nu ajuta mare scamator esti

2 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

nu cred ca e psiholog

psihiatru*

6 minutes ago, BlesS said:

Seara buna :))) vad ca sunt taguit pe aici , nu poate si omu sa mai stea in pat

esti important, d-aia primesti taguri..

psihotrop

Voi il stiti pe ala care a mancat bataie pentru MU ONLINE?!?! ERA LA FEL CA VOI ZMARDOI IN TASTE

Just now, cRs said:

Voi il stiti pe ala care a mancat bataie pentru MU ONLINE?!?! ERA LA FEL CA VOI ZMARDOI IN TASTE

kre bos

29 minutes ago, i sin said:

cand ma jucam eu pe 97d era un nene cu numele Vaporeanu. neamuri?

Set pad 2 optiuni +11, saracu, l-am furat si p-ala.. :( 

4 minutes ago, cRs said:

Voi il stiti pe ala care a mancat bataie pentru MU ONLINE?!?! ERA LA FEL CA VOI ZMARDOI IN TASTE

si cat ai stat in spital?

2 minutes ago, i sin said:

kre bos

Nu mai retin minte ce nick avea... stiu ca se certase cu un nebun de pe 0.97D... si ala se dusese peste el sa il bata....

@ratseloP cu memoria lui de elefant ne poate ajuta

59 minutes ago, BlesS said:

Sa votez si eu petitia ?:))) crezi ca ajuta ? :-?

VOTEAZA

1 hour ago, cRs said:

Nu mai retin minte ce nick avea... stiu ca se certase cu un nebun de pe 0.97D... si ala se dusese peste el sa il bata....

@ratseloP cu memoria lui de elefant ne poate ajuta

sa ma votezi pt moderator. vraeu petite facuta ACUM cu POOL la sugestii.

9 minutes ago, i sin said:

sa ma votezi pt moderator. vraeu petite facuta ACUM cu POOL la sugestii.

AI FACUT TOPIKU???

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.