Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

ce faci stephen

  • Replies 1.6k
  • Views 121.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

16 minutes ago, Florin said:

Ai avut rabdare sa citesti tot cacatu' ala? :))))

adica tu nu?

5 minutes ago, Alecsandra said:

O doamne :)) un gigolo 

e florin asta...ROYAL STEPHEN..intreaba-l, stie el.

  • Author
Just now, Definitely not tsubyke said:

ce faci stephen

sunt bn mz, tu? ceao

 

Just now, i sin said:

adica tu nu?

e florin asta...ROYAL STEPHEN..intreaba-l, stie el.

am citit primele 3 randuri :))))))) nu stiu ce fumeaza dar mi-ar fi teama sa incerc

iti zic eu ce face, ca eram langa el

ia 2 L de spirt si-l toarna intr-o oala mare, o pune pe foc la fiert si in cap ii pune un balon foarte rezistent, plastic din ala gros. dupa ce se evapora, evident, se strange in balon. ia balonul si trage din el gen aurolac. :/ 

mi-a dat si mie, e misto

:close_tema:

  • Author

sup colli? xD 

4 hours ago, i sin said:

iti zic eu ce face, ca eram langa el

ia 2 L de spirt si-l toarna intr-o oala mare, o pune pe foc la fiert si in cap ii pune un balon foarte rezistent, plastic din ala gros. dupa ce se evapora, evident, se strange in balon. ia balonul si trage din el gen aurolac. :/ 

mi-a dat si mie, e misto

Trist :))) esti si aurolac ??? nu puteam sa ma abţin ????

7 hours ago, Alecsandra said:

Trist :))) esti si aurolac ??? nu puteam sa ma abţin ????

waw, ce urat vorbesti.

ti-am dat report.

Just now, i sin said:

waw, ce urat vorbesti.

ti-am dat report.

Ok :)) p@

ai noroc ca nu ma iau de gagica lui Florin, Petronelo < 3

Edited by i sin

Just now, i sin said:

ai noroc ca nu ma iau de gagica lui Florin < 3

Are gagicaa???  :)))))))

ma nu stiu, asa se lauda. minte?

Just now, i sin said:

ma nu stiu, asa se lauda. minte?

Eu una nustiu :|??

vine imediat sa confirme

Just now, i sin said:

vine imediat sa confirme

Oo fii vreo narcisă ????

stai ca asta citeste ultimele 4 pagini

Just now, i sin said:

ai noroc ca nu ma iau de gagica lui Florin, Petronelo < 3

Daca nu pronunţai numele ala ce avea???  Mhmmmm de unde imi stii numele ?? cine esti??  

ce are? mie-mi place

Just now, i sin said:

ce are? mie-mi place

Iaccc,  urat nume :))) nu mi'ai raspuns la intrebare totusi :)

Just now, Alecsandra said:

Iaccc,  urat nume :))) nu mi'ai raspuns la intrebare totusi :)

stai, ce-i cu curul ala O_O. nu ma cunosti, sunt hecar.

FLORIN SCUZA-MA DAR TREBUIE SA STIU

:az:

  • Author

=)))))))) ce tampiti 

cred c-am suparat-o

spune-i in joc ca-mi pare rau </3

Unde? Ce? Cum? Ce fund? Unde?

Gv7zPOB.jpg?fb

Edited by ȘefulSarmalelor

se vede ca ai luat ban pe lm

ba unde pun si eu aia cu feeling miner

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.