Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Vreau și eu PM cu serverul. Este LinkMania? 

:taffy_05:

  • Replies 2.8k
  • Views 418.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Eu am spus elegant pentru satul tau,magazioner,sa intelegi si tu;daca iti dau detalii,ma intrebi cu ce se mananca,dar una peste alta pana si salahor e mai bine decat tigan cersetor! Noroc cu Deisy ca

  • vrem emoticoaneeeeeee

  • hai la joaca , maestre :D

Posted Images

1 hour ago, Motanul said:

Eu cred totuși că o să se îmbunătățească situația serverului. Uite @Alecsandra, câteva pisicuțe.

:taffy_02::taffy_06::taffy_09:

ne interesant , nu imi plac pisicile :)

1 hour ago, Motanul said:

Vreau și eu PM cu serverul. Este LinkMania? 

:taffy_05:

daca era linkmania era ok :)) sau dus timpurile :) ceva nou cautam , zic !

5 hours ago, tekman said:

servus tatic , schimbam srv sapt asta :)) te asteptam sa vi cu noi ^_^

garsoniera ?

:devil:

vreau si eu un pm daca va mutati :D

  • Author
20 hours ago, Mandarin said:

unde te muti ma trompi? da sa vad si eu :)))))

orice high xp :)) cu donatii :))

20 hours ago, Valhalla said:

garsoniera ?

apartament :))

4 hours ago, Bambi said:

vreau si eu un pm daca va mutati :D

oke :*

20 hours ago, Motanul said:

Vreau și eu PM cu serverul. Este LinkMania? 

:taffy_05:

fa-ti treaba aici ca esti Council :))))))

  • Author

asfsdfhghdf

:angel:

Ma,ati dat charurile?ca vad ca pe MG e un anume alexyz,ceva gen pe forum

3 hours ago, chaserz said:

Ma,ati dat charurile?ca vad ca pe MG e un anume alexyz,ceva gen pe forum

nee :D  mg meu frumos nu e de dat o.O

La

Salutari all :) ...Mai merge grenada asta de server:Emoticon_sick:

6 hours ago, Alecsandra said:

nee :D  mg meu frumos nu e de dat o.O

 

????

bomba

  • Author
17 hours ago, NaZgul said:

Salutari all :) ...Mai merge grenada asta de server:Emoticon_sick:

Sa imi scrii urgent pe fb ca numai stiu cum ai numele :))))

14 hours ago, chaserz said:

 

????

E contu lu AnDu pe forum :))

x3

  • Author
32 minutes ago, DaVinci said:

x3

Profesoreee

21 hours ago, NaZgul said:

Salutari all :) ...Mai merge grenada asta de server:Emoticon_sick:

hello, eu sper odata sa ,se inchida , dar na o.O

7 minutes ago, Alecsandra said:

hello, eu sper odata sa ,se inchida , dar na o.O

Atunci vei ramane dezamagita, Alecsandra. Nu se inchide :)

pic pic pic

1 hour ago, DaVinci said:

pic pic pic

poc poc poc

1 hour ago, zeus said:

Atunci vei ramane dezamagita, Alecsandra. Nu se inchide :)

Esti prea entuziast de noua functie :) Serverul e in moarte clinica ,plus ca a venit caldura ! :D

2 hours ago, zeus said:

Atunci vei ramane dezamagita, Alecsandra. Nu se inchide :)

sa plang ??? :cat-smile-eyes-closed::cat-smile-eyes-closed:

3 minutes ago, chaserz said:

Esti prea entuziast de noua functie :) Serverul e in moarte clinica ,plus ca a venit caldura ! :D

Entuziasmat? Dc spui asta?

Nu am zis decat ca serverul nu se va inchide.

3 minutes ago, Alecsandra said:

sa plang ??? :cat-smile-eyes-closed::cat-smile-eyes-closed:

Cum doresti ?

Afk până în septembrie.

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.