Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

DINAMO

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

GG

??

Vand

gigi

nu

1 hour ago, RaZvYY said:

GG Dorine pentru cs unii din putini dl dupa serv care isi face treaba ca la carte , ii poti numara pe degete , azi la voi ati fost 3 dl ii care au facut jocul Tu beats si Juny ! gg mi-a placut

Guild ? :)))))

8 hours ago, RaZvYY said:

GG Dorine pentru cs unii din putini dl dupa serv care isi face treaba ca la carte , ii poti numara pe degete , azi la voi ati fost 3 dl ii care au facut jocul Tu beats si Juny ! gg mi-a placut

Eee , sa nu exageram , nu trebuie mare știință sa joci jocul acest, dar totuși mulțumesc, o zi grozava  !

 

neata SCREAM ! 

3 minutes ago, RedutzJr said:

 nu trebuie mare știință sa joci jocul acest,

 

Nu pentru noi :)))

Altii au nevoie de doctorate

1 hour ago, maza said:

Nu pentru noi :)))

Altii au nevoie de doctorate

Haha

Neatza! Pentru mine, chiar daca am reusit sa-l pastram, cs-ul perfect nu e decat acela cand il aud pe Florin cum tipa la frate-su ca moare ca un erou :)))))

5 minutes ago, UnDeaD said:

Neatza! Pentru mine, chiar daca am reusit sa-l pastram, cs-ul perfect nu e decat acela cand il aud pe Florin cum tipa la frate-su ca moare ca un erou :)))))

:)))

 

Neata baieti :)  Si felicitari pentru aseara :)

Pentru bajetii de la CS.

 

15 minutes ago, Valhalla said:

Pentru bajetii de la CS.

 

si pentru fete fara cs ce ai de oferit?

@Bambiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   acum ai si tu loc in guild :))

1 minute ago, beats said:

@Bambiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   acum ai si tu loc in guild :))

ma fac ca n-am vazut ce ai scris :))

3 minutes ago, beats said:

@Bambiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii   acum ai si tu loc in guild :))

@Bambi este ocupata cu cascavalul acuma xD

6 minutes ago, Valhalla said:

@Bambi este ocupata cu cascavalul acuma xD

cascavalhalla :D

Just now, Bambi said:

cascaval  halla :D

 

Nu vede nimic , nu ?

Bravo

Ce ma

nu

A

neata gazele mici

 

:bp:

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.