Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

2 minutes ago, Valhalla said:

@Bambi @Deisy nu aveti de lucru ?

nu

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

 

 

 

 

Edited by RedutzJr

Just now, Valhalla said:

@Bambi @Deisy nu aveti de lucru ?

La 6 plec la munca , pana atunci nuu xD

Da ce facusi bre....Redutzeeee ma-ti trimis la Nosghot .....aia acum mi-au dat X .....iar am ramas a nimanui :) .... sa facut loc in SCREAM????

Daca nu asta e raman SoLo  :(  :wakeup:

Just now, CobraSM said:

Da ce facusi bre....Redutzeeee ma-ti trimis la Nosghot .....aia acum mi-au dat X .....iar am ramas a nimanui :) .... sa facut loc in SCREAM????

Daca nu asta e raman SoLo  :(  :wakeup:

Votează sa se mărească limita ! 

Am votat boss... :close_tema: Nici la Florin nu sa facut lok ?

NU mai e Florin mometan suntem singuri :)

E mai bine așa :)

Ntz buna all. Plec la serv. ne auzim diseara poate se face ceva loc in guild Redutz. O zi si o saptamana placuta va doresc !!!

 

Neata :D

neata

Re re

Afk

Seara

Seara buna !

Seara Buna all !!!

Un lok ceva si ptr je ? :P

7 minutes ago, CobraSM said:

Seara Buna all !!!

Un lok ceva si ptr je ? :P

Probabil se va face, daca se voteaza marirea membrilor in guild.

Vad pe guild ca sunt 28 + 1 yo = 29 ;)

redutzeeeeeee, blesssssss guildddddddddddd

27 minutes ago, CobraSM said:

Vad pe guild ca sunt 28 + 1 yo = 29 ;)

redutzeeeeeee, blesssssss guildddddddddddd

lore

Cui dau pm ????

9 minutes ago, CobraSM said:

Cui dau pm ????

prada

Ms frumos all go go go farm :P

ole

:cool:

 

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.