Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Va rog sa incheiati circul. Sunt convinsa ca puteti dormi si pleca de pe server si cu topicul deschis.

Daca mai insisti mult cu jigniri e posibil sa ramai fara ocazia de a scrie

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

6 minutes ago, Kallia said:

Va rog sa incheiati circul.

:Emoticon_hex: Magieeeee

11 minutes ago, beats said:

:Emoticon_hex: Magieeeee

geoooooooooooooooooooooo

Eu tot nu inteleg de ce se sterg posturile :)))

@Arky ,se vad personalitatile puternice,nu?

7 minutes ago, Bambi said:

geoooooooooooooooooooooo

Soleyyyyyyyyyyyyyyy

2 minutes ago, maimultintine said:

Eu tot nu inteleg de ce se sterg posturile :)))

@Arky ,se vad personalitatile puternice,nu?

Pentru ca manager si pentru ca valoare.

Sau tu crezi ca @Arky e mai presus?S-a dovedit ce importanta au parerile playerilor.

42 minutes ago, beats said:

Soleyyyyyyyyyyyyyyy

scrie pe fb cand ai timp sa intri :)

Ma ce dreq aveti? 

Chiar asa daca nu mai joaca multi din guila asta nu inseamna ca nu mai exista . Sa intre bless si sa dea x la guild , atunci nu mai este guilda si topicul nu mai are rost .

pana atunci eu inca astept sa intrati pe joc 

12 minutes ago, krapu said:

Ma ce dreq aveti? 

Chiar asa daca nu mai joaca multi din guila asta nu inseamna ca nu mai exista . Sa intre bless si sa dea x la guild , atunci nu mai este guilda si topicul nu mai are rost .

pana atunci eu inca astept sa intrati pe joc 

alex nu ar face asa ceva :)

49 minutes ago, Bambi said:

scrie pe fb cand ai timp sa intri :)

ochei

50 minutes ago, krapu said:

 

pana atunci eu inca astept sa intrati pe joc 

 

Nu s`a dat x la guild pentru ca mai sunt care intra pentru a socializa (la 2,3 saptamani,dar intra :) )

prea multa labareala.

  • Author
On 6/14/2017 at 11:58 AM, Kallia said:

Va rog sa incheiati circul. Sunt convinsa ca puteti dormi si pleca de pe server si cu topicul deschis.

Daca mai insisti mult cu jigniri e posibil sa ramai fara ocazia de a scrie

Atata timp cat dai dovada de lipsa de bun simt si imi stergi posturile pentru ca te deranjeaza adevarul , o sa continui. Nu ai cum sa ma faci sa nu mai am ocazia de a scrie,imi pot face N conturi de pe ip`uri diferite si te pot injura ,dar , nu ma cobor la nivelul tau .

In loc sa iti faci ambitii cu mine, prostesti dealtfel (nu am facut decat sa scriu ceea ce altii mi-au cerut pe fb, dupa cum ai vazut eu nu mai sunt activ pe acest server), mai bine ai face ceva sa nu ajungi Kitte2 si sa-ti bati joc de oamenii care inca mai au speranta ca o data cu separarea puterilor in stat vor fi si ei in sfarsit intr-o comunitate in care dialogul chiar exista.

da

5 hours ago, <Loyd> said:

da

ce da ma? :))

On 13.06.2017 at 10:55 PM, FaraNume said:

@Kallia , @Haifisch Am rugamintea de a inchide topicul. Guildul SCREAM s-a retras de 2 saptamani de pe acest server. 


Multumesc.

Subscriu.

 

Esti ceea ce faci, nu ceea ce spui " Kallia and co . 

BlesS-SCREAM

IonMaresal-SPECII

Aski3-BADBOOYS

GG baieti greu dar s-a putut si putini :D

Screen(07_02-21_00)-0000.jpg

Edited by Devilosul

GG

Summonerii astia.

Screen(07_02-20_59)-0000.jpg.850afd6644c31a884f085b7680acdc05.jpg

3 hours ago, Valhalla said:

Summonerii astia.

Screen(07_02-20_59)-0000.jpg.850afd6644c31a884f085b7680acdc05.jpg

bla bla

14 minutes ago, Bambi said:

bla bla

Pe vremuri juca si Bambi bine cu summoneru... ce vremuri :)

21 hours ago, beats said:

Pe vremuri juca si Bambi bine cu summoneru... ce vremuri :)

Bambi a iesit la pensie

Ce fain e sa fii cel mai bun

  • 2 weeks later...

sal afk ?

On 7/22/2017 at 7:23 PM, IonMaresal said:

sal afk ?

o fi 

 

:D

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.