Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

somn

  • Replies 2.1k
  • Views 157.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ce te face sa crezi ca macar vr-unui singur membru SCREAM(in caz ca ai uitat unde postezi) ii pasa de romanul insirat de tine mai sus? Tu chiar nu vrei sa realizezi ca pentru noi nu esti nimic altceva

  • De anul nou va fac un cadou frumos.   Deoarece ati stat doar o saptamana prin el de cand s-a deschis serverul, ma gandeam ca poate va este dor de imaginea asta

  • R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obli

Posted Images

:connieslingshotxt0:

Neata

15 hours ago, BEKEBOSS said:

Ce e linistea astaaaa

Majoritatea s-au lăsat/mutat

+1

SCREAM off!

17 hours ago, maimultintine said:

SCREAM off!

doar este vara :))

da

1 hour ago, Valhalla said:

doar este vara :))

hai hai nu te scoate acum :D

10 minutes ago, beats said:

da

geooooo vrei soleil ala sau il vand iar? :P

7 hours ago, Bambi said:

hai hai nu te scoate acum :D

geooooo vrei soleil ala sau il vand iar? :P

il vreau... vinde-mi-l mie :)

mie

8 hours ago, beats said:

il vreau... vinde-mi-l mie :)

O cafea pt mine si un hell pt @Valhalla hai hai ca așteptăm :P

8 hours ago, maimultintine said:

mie

L-am cumparat special pt geooooo uratu :ph34r:

:x

1 hour ago, Bambi said:

 

L-am cumparat special pt geooooo uratu :ph34r:

:(

43 minutes ago, BEKEBOSS said:

Neataaaaa

Neața :br:

:FeelsGood-min:

Hai cu rr dbbbbbbb

31 minutes ago, andrei39 said:

Hai cu rr dbbbbbbb

Mai durează :)

hai cu rd br 

hai

  • Author

@Kallia , @Haifisch Am rugamintea de a inchide topicul. Guildul SCREAM s-a retras de 2 saptamani de pe acest server. 


Multumesc.

Daca te-ai retras tu nu inseamna ca s-au retras toti. Cand nu se va posta timp de 2 saptamani va fi inchis.

Pana atunci nu mai cauta anturaj :)

O seara buna!

Refuz sa cred ca toată lumea asculta de el, ar fi prea trist. Va credeam oameni cu personalități puternice.

A cautat și o sa tot caute anturaj și detaliile nu le știi și nici nu au rost sa fie discutate. 

Dacă s-au lăsat toți o sa se ducă topicul la fund, nu întra nimeni sa scrie în el e ca și "inchis". 

Chiar dacă nu fac parte din ea nu cred ca deține nimeni guilda asta. Mai mult grupul și unitatea contează , sa vina cineva și sa se creadă șef peste toți  mi se pare patetic, patetic pentru el. 

 

:Emoticon_crazy:

ba, ce aveti?

terminati cu prostiile

altfel, va bat!

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.