March 6, 20188 yr comment_19322 https://imgur.com/a/1Bnl2 .... am gripa horseasca pe cal :)) ori am noroc ori am mega noroc :)) Report
March 6, 20188 yr comment_19327 ai de mn, pe Lm nu incepuse DB si aveam deja 100 pagini, aici se apropie de sfarsit si nici 60 n-avem.. Report
March 7, 20188 yr comment_19369 R3 la MIT ! Forta dinamo, in play out Daca nu jucau in play out, mai auzeati voi de acest fenomenal meci: "f.c. Dinamo Bucuresti vs Juventus"?? Report
March 7, 20188 yr comment_19415 R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obligatoriu).2. Numele echipei favorite de football din liga 1 (super obligatoriu)3. Starea civila, pentru a nu se isca discutii atunci cand COLA o sa intrebe de tariful sotiei.(+3 poze cu sotia, de preferat ipostaze diferite) Acum un mic interviu: A)Este ora 4:15, esti rupt de somn, vezi un spot de BALI ocupat de 2 MIT + 2 morena. Ce faci? B)Cand un coleg din alt guild al aliantei iti ia toti mortii si ranitii la misto, cum reactionezi? C)Cand un prieten din alianta rivala este tinut 20 de min in sleep la cs, cum procedezi pentru a-l face sa dea x la joc? Astept formularul completat impreuna cu C.V.-ul pe pm. Edited March 7, 20188 yr by UnDeaD Report
March 7, 20188 yr comment_19416 @Kallia mariti limita de guild, pls pls.... avem multe aplicatii primite si nu avem unde recruta!!!! Report
March 7, 20188 yr comment_19417 Just now, beats said: @Kallia mariti limita de guild, pls pls.... avem multe aplicatii primite si nu avem unde recruta!!!! Tre sa marim locurile in "satra" Report
March 7, 20188 yr comment_19418 29 minutes ago, UnDeaD said: R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obligatoriu).2. Numele echipei favorite de football din liga 1 (super obligatoriu)3. Starea civila, pentru a nu se isca discutii atunci cand COLA o sa intrebe de tariful sotiei. Acum un mic interviu: A)Este ora 4:15, esti rupt de somn, vezi un spot de BALI ocupat de 2 MIT + 2 morena. Ce faci? B)Cand un coleg din alt guild al aliantei iti ia toti mortii si ranitii la misto, cum reactionezi? C)Cand un prieten din alianta rivala este tinut 20 de min in sleep la cs, cum procedezi pentru a-l face sa dea x la joc? Astept formularul completat impreuna cu C.V.-ul pe pm. Hahaha Report
March 7, 20188 yr comment_19420 1 minute ago, GrandFurrry said: Punctul 3 e problema mare, nu o sa zica nimeni Poate pe viitor il putem convinge pe COLA sa renunte la obiceiurile cu nevestele Report
March 7, 20188 yr comment_19421 Nu, de ce sa renunțe, treb sa stim tot despre cei ce intra, asa e frumos, sa ne cunoaștem..... Eu chiar sunt pro COLA Report
March 7, 20188 yr comment_19426 COLA e free și deja se interesează de “ prosperitatea guildei “ SCREAM” Report
March 7, 20188 yr comment_19440 4 hours ago, UnDeaD said: R3 la MIT. In calitate de GM, mi-am permis sa redactez un formular de recrutare a viitoarelor MIT-uri. FORMULAR pentru a deveni un MIT. 1. Numele caracterului principal + secundar (obligatoriu).2. Numele echipei favorite de football din liga 1 (super obligatoriu)3. Starea civila, pentru a nu se isca discutii atunci cand COLA o sa intrebe de tariful sotiei.(+3 poze cu sotia, de preferat ipostaze diferite) Acum un mic interviu: A)Este ora 4:15, esti rupt de somn, vezi un spot de BALI ocupat de 2 MIT + 2 morena. Ce faci? B)Cand un coleg din alt guild al aliantei iti ia toti mortii si ranitii la misto, cum reactionezi? C)Cand un prieten din alianta rivala este tinut 20 de min in sleep la cs, cum procedezi pentru a-l face sa dea x la joc? Astept formularul completat impreuna cu C.V.-ul pe pm. Aia cu sleepu a fost buna. Forta Stef :)))) Report
March 7, 20188 yr comment_19447 ieu am 5 acc 1 rr fiecare... si visul meu e sa fiu lautar , ma primitz ? Report
Create an account or sign in to comment