August 21, 20178 yr comment_5707 6 hours ago, R0manov said: ................ te doare capu' mosule ? Report
August 25, 20178 yr Author comment_5711 da da..mi-a placut aia cu #rezistam ce sa mai rezistam ca ne-am lasat demult ... Report
September 25, 20178 yr comment_5791 On 03.09.2017 at 9:16 PM, Champion said: salut norocc bosssssss sper ca esti bine On 25.08.2017 at 3:43 PM, R0manov said: da da..mi-a placut aia cu #rezistam ce sa mai rezistam ca ne-am lasat demult ... caterinca style sper ca esti bine, ne-om mai regasi vreodata pe alt server Report
September 26, 20178 yr comment_5797 On 25.08.2017 at 3:43 PM, R0manov said: da da..mi-a placut aia cu #rezistam ce sa mai rezistam ca ne-am lasat demult ... o sa urmeze acusica. noi pregati testam si revenim Report
April 6, 20206 yr comment_33364 Salut baieti, cum intru si eu la voi in Guild ? am ales dupa nume, banuiesc ca sunteti si voi fani specii tati ! Report
May 9, 20233 yr comment_38031 DIn 3 in 3 ani... ca si albumele de la Metallica! Ce fac afkisti mei preferati? LostSoul la taste, dar si-a pierdut contu de pe forum... Report
Create an account or sign in to comment