May 15, 20179 yr comment_1548 18 minutes ago, FaraNume said: Daca as avea si cafea ... esti sarac? n-ai 1 leu sa mergi la aparatu de cafea ? :)) Report
May 17, 20179 yr comment_2124 Doi programatori pe chat:- Uite, ce fain ninge afară!- Dă-mi linkul. Noroc guild! Report
May 17, 20179 yr comment_2357 - John, du-te afară şi udă florile.- Sir, dar afara plouă.- Nu-i nimic, ia-ţi umbrela. Report
May 17, 20179 yr comment_2358 8 minutes ago, Morgoth said: - John, du-te afară şi udă florile.- Sir, dar afara plouă.- Nu-i nimic, ia-ţi umbrela. te refereai la ion,nu?:))) Report
May 17, 20179 yr comment_2359 lol nu, cautam un banc fain si am dat peste bancuri cu Sir si John. Care`s vreo 30 muci toate :)) doar asta e amuzant. Acum ca ai zis e ceva mai amuzant :)))) sa`l sterg dreq, vine Ion si-mi da kick =)) Report
May 17, 20179 yr comment_2360 2 minutes ago, Morgoth said: lol nu, cautam un banc fain si am dat peste bancuri cu Sir si John. Care`s vreo 30 muci toate :)) doar asta e amuzant. Acum ca ai zis e ceva mai amuzant :)))) sa`l sterg dreq, vine Ion si-mi da kick =)) las' k ii dau eu lui kick..:)) Report
May 19, 20179 yr comment_2613 20 minutes ago, LostSoul said: nunu, noi ardem glumele neata! cafea? Coffee pls qqqq Report
Create an account or sign in to comment