November 30, 20187 yr comment_27091 19 minutes ago, i sin said: vrei sa ne facem guild? ceva sugestii?? Report
November 30, 20187 yr comment_27093 3 hours ago, i sin said: cred ca erai si tu. au sters forumul de atunci sau e prin ceva arhive? eu stiu ca eram Lucian, tu, bunny :-" a sters aind tot prind 2012, n-am facut noi gura atunci sa ne dea post count inapoi? dupa a mai sters odata si mi-au mai disparut vreo 8-9k posturi de pe shb de la 5k am ajuns la 200-300 Report
November 30, 20187 yr comment_27094 a, da, ai dreptate =))))) si mai era un copil tampit "ViruS" duci caracterul pe spot, schimbi ip, intri pe alt cont, d/c cu speed max sa nu te vada, alt f4 si s/w back. stiu baietii Report
November 30, 20187 yr comment_27095 amatori, faci char phono si dai disconnect cu el direct ca nu apare in logs dmg/hits date Report
November 30, 20187 yr comment_27096 7 minutes ago, i sin said: a, da, ai dreptate =))))) si mai era un copil tampit "ViruS" duci caracterul pe spot, schimbi ip, intri pe alt cont, d/c cu speed max sa nu te vada, alt f4 si s/w back. stiu baietii de ce ai alt user? ti-au dat ban??? Report
November 30, 20187 yr comment_27097 nu aveau acces la logs atunci =))) si atacai rama sa pice si spotul de langa, just in case Just now, cRs said: de ce ai alt user? ti-au dat ban??? dpa ca m-am luat in fiu'su unuia care avea manager sau ceva cacat Report
November 30, 20187 yr comment_27098 1 minute ago, i sin said: dpa ca m-am luat in fiu'su unuia care avea manager sau ceva cacat si nu le-ai zis cine esti??? Report
November 30, 20187 yr comment_27099 3 minutes ago, cRs said: si nu le-ai zis cine esti??? ba da, si a inceput Kitte sa-mi ceara pensie alimentara Report
November 30, 20187 yr comment_27100 Just now, i sin said: ba da, si a inceput Kitte sa-mi ceara pensie alimentara ........... mda pacat... nu prea semeni cu kazmo sau fds Report
November 30, 20187 yr comment_27101 4 minutes ago, cRs said: ........... mda pacat... nu prea semeni cu kazmo sau fds e lista lunga boss... =)))))))) Report
November 30, 20187 yr comment_27102 14 minutes ago, i sin said: e lista lunga boss... =)))))))) ...... Report
November 30, 20187 yr comment_27105 31 minutes ago, cRs said: Tu cu polestar sunteti carti de istorie ptr linkmania nici cu tine nu mi-e rusine. tsubi e cel mai nou cred, in rest... Report
December 1, 20187 yr comment_27106 2 hours ago, i sin said: nici cu tine nu mi-e rusine. tsubi e cel mai nou cred, in rest... ? te dai mai oldschol ca mine ma soricare de ai dormit in gara din cauza narcisei X(X(X(X(X(X( Report
December 1, 20187 yr comment_27108 8 hours ago, Definitely not tsubyke said: ? te dai mai oldschol ca mine ma soricare de ai dormit in gara din cauza narcisei X(X(X(X(X(X( fak multe din dragoste, prostule l-am vazut pe motan la defilare Report
December 1, 20187 yr Author comment_27121 2 hours ago, <Loyd> said: da Ti-a expirat si poza de la profil.. Report
Create an account or sign in to comment