Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

19 minutes ago, i sin said:

vrei sa ne facem guild?

ceva sugestii??

  • Replies 4k
  • Views 309.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

100+

?

3 hours ago, i sin said:

cred ca erai si tu. au sters forumul de atunci sau e prin ceva arhive?

eu stiu ca eram :D
Lucian, tu, bunny :-"

a sters aind tot prind 2012, n-am facut noi gura atunci sa ne dea post count inapoi?
dupa a mai sters odata si mi-au mai disparut vreo 8-9k posturi
de pe shb de la 5k am ajuns la 200-300

a, da, ai dreptate =)))))

si mai era un copil tampit "ViruS" 

duci caracterul pe spot, schimbi ip, intri pe alt cont, d/c cu speed max sa nu te vada, alt f4 si s/w back. 

stiu baietii

amatori, faci char phono si dai disconnect cu el direct ca nu apare in logs dmg/hits date

7 minutes ago, i sin said:

a, da, ai dreptate =)))))

si mai era un copil tampit "ViruS" 

duci caracterul pe spot, schimbi ip, intri pe alt cont, d/c cu speed max sa nu te vada, alt f4 si s/w back. 

stiu baietii

de ce ai alt user? ti-au dat ban???

nu aveau acces la logs atunci =))) si atacai rama sa pice si spotul de langa, just in case

Just now, cRs said:

de ce ai alt user? ti-au dat ban???

dpa ca m-am luat in fiu'su unuia care avea manager sau ceva cacat

1 minute ago, i sin said:

dpa ca m-am luat in fiu'su unuia care avea manager sau ceva cacat

si nu le-ai zis cine esti???

3 minutes ago, cRs said:

si nu le-ai zis cine esti???

ba da, si a inceput Kitte sa-mi ceara pensie alimentara

Just now, i sin said:

ba da, si a inceput Kitte sa-mi ceara pensie alimentara

........... mda pacat... nu prea semeni cu kazmo sau fds

4 minutes ago, cRs said:

........... mda pacat... nu prea semeni cu kazmo sau fds

e lista lunga boss... =))))))))

14 minutes ago, i sin said:

e lista lunga boss... =))))))))

......

......

Tu cu polestar sunteti carti de istorie ptr linkmania

31 minutes ago, cRs said:

Tu cu polestar sunteti carti de istorie ptr linkmania

nici cu tine nu mi-e rusine.

tsubi e cel mai nou cred, in rest...

2 hours ago, i sin said:

nici cu tine nu mi-e rusine.

tsubi e cel mai nou cred, in rest...

?

te dai mai oldschol ca mine ma soricare de ai dormit in gara din cauza narcisei X(X(X(X(X(X(

8 hours ago, Definitely not tsubyke said:

?

te dai mai oldschol ca mine ma soricare de ai dormit in gara din cauza narcisei X(X(X(X(X(X(

fak multe din dragoste, prostule

l-am vazut pe motan la defilare

da

sal bro ke faki

  • Author
2 hours ago, <Loyd> said:

da

Ti-a expirat si poza de la profil..

2 hours ago, <Loyd> said:

da

r3 LLOYD

k l3pr3 lma

r3 pant3

  • Author
  • :monocle:

:taffy_08:

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.