January 2, 20188 yr comment_10812 20 minutes ago, asde said: rascoala de la 808, manca-ti-as! Spârcâiala de la 808 Report
January 2, 20188 yr comment_10828 1 hour ago, tekman said: Spârcâiala de la 808 te frec in bul Report
January 2, 20188 yr comment_10846 1 hour ago, asde said: te frec in bul Freacă-l pe redbul la gingii :))) 1 hour ago, Florin said: clap clap clap Vin bajetii in 2 ore acasă ! Facem clap Report
January 2, 20188 yr comment_10854 4 minutes ago, Florin said: De când te-am intâlnit pe mIRC , mi-ai rămas in suflet ! p.s : bine că nu se puteau incărca poze acolo Report
January 2, 20188 yr Author comment_10858 1 minute ago, Definitely not tsubyke said: Da sa vad cum vin pe mine Vorbeste si tu cu bajetii sa mi le faca +15 din editor, plz Report
January 2, 20188 yr comment_10861 Iti mai adaug si ceva optiune de lvl 3? un reflect , un complete recovery ceva? Report
Create an account or sign in to comment