December 19, 20178 yr Author comment_8655 Ce zic banditii? Edited December 19, 20178 yr by Florin Report
December 19, 20178 yr Author comment_8661 17 minutes ago, BlesS said: Asteptam resetu :)) Vine cu pasi repezi sa inteleg, ha? Report
December 19, 20178 yr comment_8672 1 hour ago, Florin said: Vine cu pasi repezi sa inteleg, ha? nu prea :))) Report
December 19, 20178 yr comment_8681 Hrrrr, nu merge sa mut caracterul ? Numai ghinioane am la tw ma refer Edited December 19, 20178 yr by Agr3siv Report
December 19, 20178 yr Author comment_8683 1 minute ago, Agr3siv said: Hrrrr, nu merge sa mut caracterul ? Numai ghinioane am la tw ma refer .. PC-ul tau e lemn! Credeam ca e buba de la mine, i-am dat si lu @asde sa incerce si la fel.. :)) Cand ajungi? Report
December 19, 20178 yr comment_8687 Cred ca este din cauza faptului ca am contul pe un Guest și nu permite din setări sa se umble. Ori setările din TeamViewer... habar nu am... Laptopul este un i5 2nd cu 4gb ram și 1gb video dedicat, deci nu cred ca ar fi de la el... nu cred... nu sh. Mama lui... pe la 5 zic eu ca ajung Report
December 19, 20178 yr Author comment_8706 Suntem in cautare de 2EE si 2SUM activi, daca auziti ceva, contact Florin/ Spike, Pensionaru or BigglesElf. Report
Create an account or sign in to comment