November 6, 20187 yr comment_24378 On 04.11.2018 at 3:47 PM, cRs said: r3 la mit Trage Peștele, bro? Report
November 6, 20187 yr comment_24383 1 hour ago, Redutz said: Trage Peștele, bro? Nu sunt pasionat de pescuit. Cand si daca ma apuc sa dau la peste te anunt si pe tine... poate mi te alaturi tu, tot pe mu? btw, R3 la MiT Edited November 6, 20187 yr by cRs Report
November 6, 20187 yr comment_24409 3 hours ago, cRs said: Nu sunt pasionat de pescuit. Cand si daca ma apuc sa dau la peste te anunt si pe tine... poate mi te alaturi tu, tot pe mu? btw, R3 la MiT Scuze, am gresit persoana. Eu nu joc, fratimiu doar Report
November 6, 20187 yr Author comment_24437 4 hours ago, cRs said: Nu sunt pasionat de pescuit. Cand si daca ma apuc sa dau la peste te anunt si pe tine... poate mi te alaturi tu, tot pe mu? btw, R3 la MiT inca un post si iti dau delete =)) 1 hour ago, Redutz said: Scuze, am gresit persoana. Eu nu joc, fratimiu doar am auzit ca tu la cs faci diferenta... Report
November 6, 20187 yr comment_24438 1 minute ago, tekman said: inca un post si iti dau delete =)) Daca imi dai delete o sa ma supar rau Report
November 6, 20187 yr comment_24454 2 hours ago, tekman said: am auzit ca tu la cs faci diferenta... N-am ce diferenta sa fac, nu joc. Report
November 6, 20187 yr Author comment_24455 4 minutes ago, Redutz said: N-am ce diferenta sa fac, nu joc. Ne vedem duminica...in tribuna Report
November 6, 20187 yr comment_24457 19 minutes ago, tekman said: Ne vedem duminica...in tribuna Faci un stream Report
November 6, 20187 yr Author comment_24459 40 minutes ago, Redutz said: Faci un stream brb sun la Romanu Report
November 6, 20187 yr comment_24462 59 minutes ago, tekman said: brb sun la Romanu E pe cs;go :))) Report
November 7, 20187 yr comment_24477 13 hours ago, tekman said: brb sun la Romanu AHAAHAHAH MOOOR. Cei memorie ai bai paule :)) Report
November 7, 20187 yr comment_24478 6 minutes ago, UnDeaD said: AHAAHAHAH MOOOR. Cei memorie ai bai paule :)) Atunci și a luat o in freza alături de ponei etc Report
November 7, 20187 yr Author comment_24483 2 hours ago, UnDeaD said: AHAAHAHAH MOOOR. Cei memorie ai bai paule :)) De multe ori cand pierzi ceva , ti minte mai bine :))) 2 hours ago, RedutzJr said: Atunci și a luat o in freza alături de ponei etc Si inca cum ... rip insein :)))) 15 hours ago, Redutz said: E pe cs;go :))) Am un cutit de 500 euro , il dau la 300 (200 mie 100 tie) , baiat fain Report
Create an account or sign in to comment