Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

9 minutes ago, Deisy said:

Hello larisaaa:as:

Ce mai faci Ale ?! L ai lasat pe uratul de tek ? :))

  • Replies 2.8k
  • Views 418.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Eu am spus elegant pentru satul tau,magazioner,sa intelegi si tu;daca iti dau detalii,ma intrebi cu ce se mananca,dar una peste alta pana si salahor e mai bine decat tigan cersetor! Noroc cu Deisy ca

  • vrem emoticoaneeeeeee

  • hai la joaca , maestre :D

Posted Images

Just now, BabyDoll said:

Ce mai faci Ale ?! L ai lasat pe uratul de tek ? :))

Haha , ma uit la film :)) tuu ?? E la pc uratuu :)))

1 minute ago, Deisy said:

Haha , ma uit la film :)) tuu ?? E la pc uratuu :)))

Trage L de urechi :)) ..mi am adus aminte  de mu si am intrat sa vad ce mai e nou..

Edited by BabyDoll

Just now, BabyDoll said:

Trage L de urechi :)) ..mi am adus aminte  de mu si am intrat sa vad ce mai e nou..

E prea departe :))) ehee. Nu te apuci?? 

Just now, Deisy said:

E prea departe :))) ehee. Nu te apuci?? 

Mai joci? Nu stiu ^^ 

Just now, BabyDoll said:

Mai joci? Nu stiu ^^ 

Dap :) am si mg si elf :)) si tek dl bineinteles :)

Just now, Deisy said:

Dap :) am si mg si elf :)) si tek dl bineinteles :)

Ce intrebare :)) ..tatavostru mai joaca?

Just now, BabyDoll said:

Ce intrebare :)) ..tatavostru mai joaca?

Robert sau cum il chema??  Adica dodi??  

Just now, Deisy said:

Robert sau cum il chema??  Adica dodi??  

Da 

guild TaTa 

Just now, BabyDoll said:

Da 

guild TaTa 

Joaca joaca 

1 minute ago, Deisy said:

Joaca joaca 

Bun , ce sezon e ?

Just now, BabyDoll said:

Bun , ce sezon e ?

S6,ep3 :)

:ar:

:bp:

  • Author
5 hours ago, BabyDoll said:

Neatza ^^

serbuci

:butcher:

Neața:) sărbători fericite si un an nou plin de împliniri :D:D!!!!

  • Author
5 hours ago, BlesS said:

Neața:) sărbători fericite si un an nou plin de împliniri :D:D!!!!

Neata. Multumim ! Asemenea ! :az:

:aikido:

  • Author
1 minute ago, Alin said:

:aikido:

:Emoticon_facepalm:

1 minute ago, tekman said:

:Emoticon_facepalm:

:wakeup:

7 hours ago, BlesS said:

Neața:) sărbători fericite si un an nou plin de împliniri :D:D!!!!

Neataaaaa , Sarbatori Fericite si un an mai bun si tiee , Alex ! :as:

21 hours ago, BabyDoll said:

Neatza ^^

hello Baby }{

1 hour ago, top1989 said:

hello Baby }{

:D buna top }{

  • Author
3 hours ago, BabyDoll said:

:D buna top }{

si mie nimic? :(

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.