Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Salutam ! Felicitari pentru CS baieti ,faceti treaba mai buna fara mine decat CU :)

  • Replies 2.8k
  • Views 418.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Eu am spus elegant pentru satul tau,magazioner,sa intelegi si tu;daca iti dau detalii,ma intrebi cu ce se mananca,dar una peste alta pana si salahor e mai bine decat tigan cersetor! Noroc cu Deisy ca

  • vrem emoticoaneeeeeee

  • hai la joaca , maestre :D

Posted Images

:D:D:D

  • Author
4 hours ago, Arky said:

Re la toți fetele și toate băieții 

Nb 

  • Author

Hello fetele :aw:

sal

ba iar se doarme?

aloooooooooooooooo

37 minutes ago, chaserz said:

aloooooooooooooooo

Alo alo ambulanta :devil:

  • Author

Sper ca pe sezon 12 să ne lăsă toți ! :)

sa ne lasam ??

pai vad ca ne-am lasat deja :) Cu toate ca ieri era serverul jumatate plin :)

  • Author
2 hours ago, chaserz said:

pai vad ca ne-am lasat deja :) Cu toate ca ieri era serverul jumatate plin :)

db e compromis demult :)) intram , salutam si iesim :))

baaaaaaaaaaaa !!!!

  • Author
Just now, chaserz said:

baaaaaaaaaaaa !!!!

da baaa

ma plictiseam la job,dar gata ,plec la tenis ! :)  

Sanatosi sa fiti :) NU toti !!

na,back de la tenis,acum nb ! 

Ce-mi mai place sa discut cu mine,macar stiu unde am ramas ! :)

  • Author
43 minutes ago, chaserz said:

na,back de la tenis,acum nb ! 

Ce-mi mai place sa discut cu mine,macar stiu unde am ramas ! :)

Ceva se întâmplă cu tine :)))

NB la bajetii !

6 hours ago, tekman said:

Ceva se întâmplă cu tine :)))

De cand am descoperit o noua pastila magica ,totul e mai gustos ! :)

Vand secrete :D

  • Author
7 hours ago, chaserz said:

De cand am descoperit o noua pastila magica ,totul e mai gustos ! :)

Vand secrete :D

Vinde și tu in altă parte , ms

13 hours ago, sheke said:

NB la bajetii !

nub

Deci idiotul încă imi da dislikeeeeeee :))))) el e prada din Milano :))))

3 hours ago, tekman said:

Vinde și tu in altă parte , ms

nub

Deci idiotul încă imi da dislikeeeeeee :))))) el e prada din Milano :))))

Vinde in alta parte?ba esti nebun? 

Boon..

  • Author
1 minute ago, chaserz said:

Vinde in alta parte?ba esti nebun? 

Boon..

Boon Boon , te plictisește jobul :))

  • Author

Prada fanul meu nr 1 ! Pls dislike in continuare copăcel italian :)) mancamiai drobul :)) 

8 hours ago, tekman said:

Prada fanul meu nr 1 ! Pls dislike in continuare copăcel italian :)) mancamiai drobul :)) 

Cat de tare poate sa te afecteze ma?Poti dormi noaptea? Iti dau like`urile de mancare? Nu vezi ca te faci de ras dracu`?

2 hours ago, maimultintine said:

Cat de tare poate sa te afecteze ma?Poti dormi noaptea? Iti dau like`urile de mancare? Nu vezi ca te faci de ras dracu`?

ai gresit adresa ? 

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.