Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

aveti vreun ES caprelor ?

 

Multumesc si Spor la lvl 

  • Replies 2.8k
  • Views 418.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Eu am spus elegant pentru satul tau,magazioner,sa intelegi si tu;daca iti dau detalii,ma intrebi cu ce se mananca,dar una peste alta pana si salahor e mai bine decat tigan cersetor! Noroc cu Deisy ca

  • vrem emoticoaneeeeeee

  • hai la joaca , maestre :D

Posted Images

  • Author
On 7/26/2019 at 9:05 PM, canicula said:

aveti vreun ES caprelor ?

 

Multumesc si Spor la lvl 

N-avem pleacă 

😎

  • Author
2 hours ago, DaVinci said:

😎

Boss

Salut baieti }{ 

vreau si eu g , si pty... si iteme ... si zen sa pot baga DaniMocanu.. pliiizzz :(

:))

 

HAVE FUN CU NOUL DB.

Muie la prosti, luati castelul. 🤣

1 minute ago, Matthew said:

HAVE FUN CU NOUL DB.

Muie la prosti, luati castelul. 🤣

te asteptam si pe tine, nu la sfarsitu DB-ului sa joci la rank cu prandeli si sheke..:))

2 hours ago, Catarau said:

te asteptam si pe tine, nu la sfarsitu DB-ului sa joci la rank cu prandeli si sheke..:))

🤣🤣

3 hours ago, Catarau said:

te asteptam si pe tine, nu la sfarsitu DB-ului sa joci la rank cu prandeli si sheke..:))

Probabil iara o sa joc la sfarsitul DB-ului 🤣🤣 acuma is ocupat cu firma

 

 

  • Author
1 hour ago, Matthew said:

Probabil iara o sa joc la sfarsitul DB-ului 🤣🤣 acuma is ocupat cu firma

 

 

Firma de biscuiți? 

6 hours ago, [Cor7ez] said:

Salut baieti }{ 

r3

46 minutes ago, tekman said:

Firma de biscuiți? 

Da exact, au si tantari inauntru.

  • Author
1 hour ago, Matthew said:

Da exact, au si tantari inauntru.

tantari de vanilie? preferatii lu' sheke...

1 hour ago, tekman said:

tantari de vanilie? preferatii lu' sheke...

Doar unu e sheke 😂😂

  • Author
19 hours ago, DaVinci said:

Doar unu e sheke 😂😂

Nr 1 la sm...

Salutare ! :)

 

Felicitari pentru primul rr de pe server ❤️ 

  • Author
3 hours ago, Matthew said:

Felicitari pentru primul rr de pe server ❤️ 

Pentru puțin 😂😂😂

4 hours ago, chaserz said:

Salutare ! :)

 

r3

multumesc :))) 

  • Author
7 hours ago, canicula said:

multumesc :))) 

Să fie in bafta ta, prietenaş

sa fie in bafta altora :)))

ce plm eu sunt singuru' cu - pct la cont ? :))) 

Sa ii dai x la @canicula , ca nu stie joaca cu afk. =))

  • Author
12 hours ago, canicula said:

sa fie in bafta altora :)))

ce plm eu sunt singuru' cu - pct la cont ? :))) 

Dacă faci scandal pe aici... 

unde-mi depun CV-ul daca vreau sa aderez la guilda dvs?

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.