November 22, 20205 yr comment_37266 Va salut, Tin sa va anunt ca incepand de acum joc cu un SM sub numele de MIBSM (probabil ca nu intereseaza pe nimeni chestia asta 🙄) si ca totodata mi-a revenit interesul pentru joc. BK-ul meu Aker are un alt owner, cel care detinea characterul MIBSM. Pentru orice neplaceri cauzate de catre bk-ul Aker pe battle maps, va rog sa nu ma contactati 😅 Seara faina! Report
Create an account or sign in to comment