Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

PROGame

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

4 hours ago, Notorious said:

astept oferte cu party ))))

voi cf ? cum merge treaba ?

hai pe joc ca party se gaseste :))

 

4 hours ago, Arky said:

Ma creste Knvl cu Sm-u' lui imbracat in  sphinx 9_9

Nvm acu ma creste cu bk lui fort0s

ba ia nu mai comenta tu atat despre caracterele mele :)))

  • Replies 98
  • Views 10.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

3 hours ago, sogood said:

hai pe joc ca party se gaseste :))

 

 

mi-au furat nickul ... :(

ps: pune bine faith 5 sk :))

Just now, Notorious said:

mi-au furat nickul ... :(

ps: pune bine faith 5 sk :))

stai sa mai dau cateva rr pe sm :))

e ca pe link exp , sau mai mic ?

1 minute ago, sogood said:

stai sa mai dau cateva rr pe sm :))

 

zicea paho ca e varza buffu de la elf ..... :-??

incepi de la 8x si scade cu 0.1 parca pana la 4x

Just now, sogood said:

incepi de la 8x si scade cu 0.1 parca pana la 4x

:bp:

#m-am uitat pe la plangeri , tot aceleasi drame ...fapt care ma opreste oarecum sa trag jocu :)))

dramele astea sunt pe fiecare db :))

interesanta treaba cu questurile , pacat de buffu elfei .... de la 6k/4k la 2k/2k ...trist ...

da, e cam praf bufu de elfa...asta e :))

  • Author
6 hours ago, Notorious said:

interesanta treaba cu questurile , pacat de buffu elfei .... de la 6k/4k la 2k/2k ...trist ...

Elfa e senzație pe dmg, nu mai e doar la cratiță. Îți recomand un summoner :cool:

1 hour ago, Arky said:

Elfa e senzație pe dmg, nu mai e doar la cratiță. Îți recomand un summoner :cool:

consider ca elfa a fost un support pt restul raselor in procesul de crestere  , niciodata n-am vazut o elfa sa fie op , mai putin MyByuff :))) . ma spal pe geamuri si le compun o poezie :)))

  • Author
3 hours ago, Notorious said:

consider ca elfa a fost un support pt restul raselor in procesul de crestere  , niciodata n-am vazut o elfa sa fie op , mai putin MyByuff :))) . ma spal pe geamuri si le compun o poezie :)))

Din cauza elfei tineai fire la 3 rr pe Db trecut :)) asa se dădea peste cap dmg. Și acum e folositoare pe spot moare party ul fără Buff, la cs se simte cine are Buff de elfa și cine nu. Doar ca nu se mai ajunge la extremele de Db trecut. O elfa  full acum e folositoare și ptr Buff și ptr dmg la cs/pvp etc. 

Am elfa de 3 rr-uri Miau și e senzație, da și 8k dmg, tine party in viata, arata și bine :cool:

26 minutes ago, Arky said:

Din cauza elfei tineai fire la 3 rr pe Db trecut :)) asa se dădea peste cap dmg. Și acum e folositoare pe spot moare party ul fără Buff, la cs se simte cine are Buff de elfa și cine nu. Doar ca nu se mai ajunge la extremele de Db trecut. O elfa  full acum e folositoare și ptr Buff și ptr dmg la cs/pvp etc. 

Am elfa de 3 rr-uri Miau și e senzație, da și 8k dmg, tine party in viata, arata și bine :cool:

Okey arky , merg pe mana ta :) elfa sa fie :)) 

  • Author
3 minutes ago, Notorious said:

Okey arky , merg pe mana ta :) elfa sa fie :)) 

Dar tot summoner e mai smecher :)) 

Am vazut ca l-au facut , chiar o sa fie ft misto la cs ?

”Fie ca noul an sa va aduca mai multe zambete decat impotriviri, mai multe reusite decat infrangeri si mai multe impliniri decat te-ai gandit vreodata. LA MULTI ANI

  • 4 weeks later...
  • Author

R3

Tii toate shop-urile in ally, fml!

  • Author

SM = 13 rr

Elfa = 13 rr

DL = 12 RR

MG = 3 rr

41 RR > @Papi cu 21 RR

Ne jucam si noi mu?

duel contra toti 4? =))

  • Author
Just now, Papi said:

duel contra toti 4? =))

Îmi retrag cuvintele.. 

13 minutes ago, Arky said:

SM = 13 rr

Elfa = 13 rr

DL = 12 RR

MG = 3 rr

41 RR > @Papi cu 21 RR

Ne jucam si noi mu?

Acu ca ma gândesc la ce am zis mai sus, dl ala e secundar :Emoticon_facepalm:

:butcher:

  • Author

r3.png.616a1884d4d2c4afcf6dd8cd8c08133e.png

 

thread-inchis.gif

Create an account or sign in to comment

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.