December 30, 20178 yr comment_10499 4 hours ago, Notorious said: astept oferte cu party )))) voi cf ? cum merge treaba ? hai pe joc ca party se gaseste :)) 4 hours ago, Arky said: Ma creste Knvl cu Sm-u' lui imbracat in sphinx Nvm acu ma creste cu bk lui fort0s ba ia nu mai comenta tu atat despre caracterele mele :))) Report
December 31, 20178 yr comment_10508 3 hours ago, sogood said: hai pe joc ca party se gaseste :)) mi-au furat nickul ... ps: pune bine faith 5 sk :)) Report
December 31, 20178 yr comment_10510 Just now, Notorious said: mi-au furat nickul ... ps: pune bine faith 5 sk :)) stai sa mai dau cateva rr pe sm :)) Report
December 31, 20178 yr comment_10511 e ca pe link exp , sau mai mic ? 1 minute ago, sogood said: stai sa mai dau cateva rr pe sm :)) zicea paho ca e varza buffu de la elf ..... :-?? Report
December 31, 20178 yr comment_10513 Just now, sogood said: incepi de la 8x si scade cu 0.1 parca pana la 4x #m-am uitat pe la plangeri , tot aceleasi drame ...fapt care ma opreste oarecum sa trag jocu :))) Report
December 31, 20178 yr comment_10516 interesanta treaba cu questurile , pacat de buffu elfei .... de la 6k/4k la 2k/2k ...trist ... Report
December 31, 20178 yr Author comment_10536 6 hours ago, Notorious said: interesanta treaba cu questurile , pacat de buffu elfei .... de la 6k/4k la 2k/2k ...trist ... Elfa e senzație pe dmg, nu mai e doar la cratiță. Îți recomand un summoner Report
December 31, 20178 yr comment_10544 1 hour ago, Arky said: Elfa e senzație pe dmg, nu mai e doar la cratiță. Îți recomand un summoner consider ca elfa a fost un support pt restul raselor in procesul de crestere , niciodata n-am vazut o elfa sa fie op , mai putin MyByuff :))) . ma spal pe geamuri si le compun o poezie :))) Report
December 31, 20178 yr Author comment_10586 3 hours ago, Notorious said: consider ca elfa a fost un support pt restul raselor in procesul de crestere , niciodata n-am vazut o elfa sa fie op , mai putin MyByuff :))) . ma spal pe geamuri si le compun o poezie :))) Din cauza elfei tineai fire la 3 rr pe Db trecut :)) asa se dădea peste cap dmg. Și acum e folositoare pe spot moare party ul fără Buff, la cs se simte cine are Buff de elfa și cine nu. Doar ca nu se mai ajunge la extremele de Db trecut. O elfa full acum e folositoare și ptr Buff și ptr dmg la cs/pvp etc. Am elfa de 3 rr-uri Miau și e senzație, da și 8k dmg, tine party in viata, arata și bine Report
December 31, 20178 yr comment_10589 26 minutes ago, Arky said: Din cauza elfei tineai fire la 3 rr pe Db trecut :)) asa se dădea peste cap dmg. Și acum e folositoare pe spot moare party ul fără Buff, la cs se simte cine are Buff de elfa și cine nu. Doar ca nu se mai ajunge la extremele de Db trecut. O elfa full acum e folositoare și ptr Buff și ptr dmg la cs/pvp etc. Am elfa de 3 rr-uri Miau și e senzație, da și 8k dmg, tine party in viata, arata și bine Okey arky , merg pe mana ta elfa sa fie :)) Report
December 31, 20178 yr Author comment_10590 3 minutes ago, Notorious said: Okey arky , merg pe mana ta elfa sa fie :)) Dar tot summoner e mai smecher :)) Report
December 31, 20178 yr comment_10643 ”Fie ca noul an sa va aduca mai multe zambete decat impotriviri, mai multe reusite decat infrangeri si mai multe impliniri decat te-ai gandit vreodata. LA MULTI ANI Report
January 25, 20188 yr Author comment_13879 SM = 13 rr Elfa = 13 rr DL = 12 RR MG = 3 rr 41 RR > @Papi cu 21 RR Ne jucam si noi mu? Report
January 25, 20188 yr Author comment_13881 Just now, Papi said: duel contra toti 4? =)) Îmi retrag cuvintele.. 13 minutes ago, Arky said: SM = 13 rr Elfa = 13 rr DL = 12 RR MG = 3 rr 41 RR > @Papi cu 21 RR Ne jucam si noi mu? Acu ca ma gândesc la ce am zis mai sus, dl ala e secundar Report
Create an account or sign in to comment