May 26, 20179 yr comment_3873 Nu judec, este imposibil oricum sa stai aici cu familia dincolo if you know what I mean Si pajina frumos Edited May 26, 20179 yr by Arky Report
May 26, 20179 yr comment_3878 nu e chiar asa....fiecare are dreptul la o parere si bineinteles sa decida ce vrea sa faca...dar acolo a fost prima data cand am jucat mu...si dupa am jucat pe destule srv...dar tot acolo m-am intors...deci revin la ce spuneam....fiecare decide ce vrea sa faca.. oricum eu nu o sa ma schimb si o sa fiu acelasi care am fost mereu indiferent de guild sau serverul pe care joaca oamenii care au stat cu mine in guild sau party...eu le doresc succes la toti... Report
May 26, 20179 yr comment_3883 Știu ce zici, și eu simteam la fel, mu nu exista fără linkmania în fata. Problema este ca acum sunt conștient ca mu nu v a mai exista acolo oricâți bani baga și oricâtă munca o se depună. Si ei sunt conștienți și le e frica de asta după cum bine știi. Un Db poate fi stricat în primele săptămâni, si nimic nu o sa ii apere de exploituri în primul rand, ca aici este domeniul meu și de alte mici mari probleme. Report
May 26, 20179 yr comment_3884 Indiferent daca va mai fi sau nu mu pe link eu am jucat de placere si/sau pentru colegii mei...am cunoscut multi oameni cu foarte mult bun simt dar din pacate si cativa care nu au in vocabular " bunul simt" sau respectul....dar acelasi lucru este si in viata asa ca...fk it :)) moving on Report
Create an account or sign in to comment