May 12, 20179 yr Author comment_892 5 minutes ago, Arky said: ca daca nu BAN, FILTRU, WARN, si te trimite pe linkmania Sa nu exageram :)))) Nu te trimit nicaieri Nu vreau raul nimanu Report
May 12, 20179 yr comment_896 19 minutes ago, Arky said: ca daca nu BAN, FILTRU, WARN, si te trimite pe linkmania Report
May 12, 20179 yr comment_899 1 minute ago, Arky said: Iti mai stii fratele din tark? Asta seamana cu Loyd Report
May 12, 20179 yr comment_922 1 hour ago, Arky said: Iti mai stii fratele din tark? Arch-nemesisul lui Papi Mai tre' emoticoane aici. :( Report
May 12, 20179 yr comment_923 Just now, ratseloP said: Arch-nemesisul lui Papi Mai tre' emoticoane aici. :( Ghici cine poate adăuga Report
May 12, 20179 yr Author comment_926 19 minutes ago, Arky said: Ghici cine poate adăuga Ghici cine NU stie cum :(( Report
May 13, 20179 yr comment_936 56 minutes ago, Kallia said: Noapte buna sau buna dimineata :D Noapte buna, salutare . Report
May 13, 20179 yr comment_940 ntz. Urat ati anuntat marirea exp`ului. Deja era marita cand ati anuntat,asa se oprea lumea la ml,nu mai dadea rr! Report
Create an account or sign in to comment