May 19, 20179 yr comment_2682 3 minutes ago, AkashaTere said: El s-a nascut afk Buna Geo:* Olla Ai intrat la un spam scurt? Report
May 19, 20179 yr comment_2687 12 minutes ago, AkashaTere said: Sa fac posturi :))) Vrei sa fii PRO? Report
May 19, 20179 yr comment_2700 35 minutes ago, beats said: Vrei sa fii PRO? nu vreau nimic, doar ma plictiseam si daca aici se contorizeaza postul la guild,why not ?:D Buna Razvy Report
May 19, 20179 yr comment_2705 48 minutes ago, RaZvYY said: Re all ! Welcome raz 2 hours ago, AkashaTere said: Neata copilasi Salve' Report
May 19, 20179 yr comment_2769 1 hour ago, RedutzJr said: ZzzzZzzzz Wtf ? Tot staff-ul este HHz :))) cine te tine sa nu aplici si tu? Report
May 19, 20179 yr comment_2781 42 minutes ago, Bambi said: cine te tine sa nu aplici si tu? Rațiunea, eu nu am nevoie sa-mi creez avantaj ca si altii cu funcția de admin ( bla , bla , bla ) . + am observat ca nu mai ai voie sa iubești 2 femei deodata, trist... nu ?:)) Edited May 19, 20179 yr by RedutzJr Report
May 19, 20179 yr comment_2789 15 minutes ago, Redutz said: Ce nu răspunzi pe fb, lake ? Am vorbit la telefon. Facem spam aici daca ne permite @Kallia Report
May 19, 20179 yr comment_2790 28 minutes ago, RedutzJr said: Rațiunea, eu nu am nevoie sa-mi creez avantaj ca si altii cu funcția de admin ( bla , bla , bla ) . + am observat ca nu mai ai voie sa iubești 2 femei deodata, trist... nu ?:)) Nu e vorba de avantaj, adminii sunt aici ca sa ajute serverul si playerii. Cand va porni noul db sunt convinsa ca nu vor avea nici-un avantaj fata de restul playerilor. Cat despre alea 2 femei nush ce sa zic, treaba voastra :)) Report
Create an account or sign in to comment