Jump to content
News Ticker
RR DB - 09.04.2021 18:00 GMT+2 https://muonline.land

Vreo prpunere pt rr data base ceva?

Recommended Posts

Haifisch

hmm

nu prea e timp dar m-am gandit la o solutie prin care serverul poate functiona singur fara prea mare interventie din partea noastra

exp mic, no rules, no donations. doar un bucket de 100-200 euro pe luna pentru plata serverelor. primiti in schimb skinuri. oricine poate dona ce suma vrea de la 5euro in sus

• Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Prăzar 1
tekman
On 3/18/2021 at 5:52 PM, Definitely not tsubyke said:

Sa ia vacanta @DaVinci, ca sa poata juca si el primele 3 ore.

Îți dai seama bro ca el a jucat și primele 3 ore :))))) 

Tucana

Daca tot se scot golden key de la donatii sa se lase sansa la joe normala sa nu m-ai fie modificata ..ne-am saturat baza trecuta de date sa vedem doar dsr mana ...

As avea o lista de propuneri:

Fara iteme cu sokete sa fie doar iteme din bok lucru care ar face invaziile mult mai importante lore marketul mult mai interesant si cs’ul mult mai important .

Sa existe regulile sa nu se scoata nimeni nu vrea sa isi ia pk in fiecare minut..

Iar vip’ul sa fie inlocuit de un abonament lunar de notificari ,gen o suma de 10 euro pe caracter  o suma pe care o pot plati toti sa fie notificata doar persoana care a primit take nu tot party. (Daca din 700 de char online vor plati 30 % din ei cred ca este o suma suficienta pentru a se sustine srv.(Nu vrea nimeni sa fie caractere care stau doar in vip si nu le vede nimeni in joc ..)

Multi care vin sa joace jocul asta vin pentru amintirile din trecut nu vine nimeni pentru noile implementari gen iteme cu sokete jwl noi sau caractere noi gen summoner care este plin de buguri 

Ares
1 hour ago, Tucana said:

Daca tot se scot golden key de la donatii sa se lase sansa la joe normala sa nu m-ai fie modificata ..ne-am saturat baza trecuta de date sa vedem doar dsr mana ...

As avea o lista de propuneri:

Fara iteme cu sokete sa fie doar iteme din bok lucru care ar face invaziile mult mai importante lore marketul mult mai interesant si cs’ul mult mai important .

Sa existe regulile sa nu se scoata nimeni nu vrea sa isi ia pk in fiecare minut..

Iar vip’ul sa fie inlocuit de un abonament lunar de notificari ,gen o suma de 10 euro pe caracter  o suma pe care o pot plati toti sa fie notificata doar persoana care a primit take nu tot party. (Daca din 700 de char online vor plati 30 % din ei cred ca este o suma suficienta pentru a se sustine srv.(Nu vrea nimeni sa fie caractere care stau doar in vip si nu le vede nimeni in joc ..)

Multi care vin sa joace jocul asta vin pentru amintirile din trecut nu vine nimeni pentru noile implementari gen iteme cu sokete jwl noi sau caractere noi gen summoner care este plin de buguri 

salut 2019

Kekes

ideea e sa  se reseteze curand ca sigur o sa urmeze un alt rr la iarna si apuca 6, 7 luni de joaca, iar in privinta sumei pt intretinere sigur se vor aduna mai multi... pt ca sunt multi care vor dona cate 10 euro pt dl,mg,summ,rf ...Daca s-ar putea un anunt cand v-a fi sa ne pregatin sufleteste :))) Bafta

acuma am vazut no donation :D super, xp mic etc. Ce sa mai, datii drumu. Hai cu anuntul

Gabby

Haif, nu e rea propunerea, un rr la db, no rules si propunerea lui Ares e la fel de ok iar donatiile o sa vina precis mereu au sarit baietii cu banutii ca nu se pot abtine ^^

''Hai cu rr db''

KingsHand & Aria 

Ares
2 hours ago, Gabby said:

Haif, nu e rea propunerea, un rr la db, no rules si propunerea lui Ares e la fel de ok iar donatiile o sa vina precis mereu au sarit baietii cu banutii ca nu se pot abtine ^^

''Hai cu rr db''

KingsHand & Aria 

Apreciez sustinerea

• Haha 1
Devilosul_poarta_fustita

Dacă lasi iteme socket exe sa modifici rata sa intre opțiuni bune .

Dacă lasi cu rata mică să modifici jon sa intre până la +13 macar 

Cand e belgas facut sa creasca putin exp 

Ds bc cc illusion 4 maxim 4 intrari pe zi 

Si plm ban direct lui răzvan dacă e liber la injurat...

nistoRftw

Din ce inteleg eu: Practic daca pana acum bk-ul nu murea si nici nu te batea, acum te bate de iti suna apa-n cap avand aceeleasi iteme la full stats. Pe langa avantajul ca are hp si defens mai mare ca celelalte caractere, mai nou cu scaderea defens-ului tuturor caracterelor un mega mare minus pentru rf care are si asa un def de tot rasul, si un mega mare minus pentru dl anuland command-ul care iti dadea crit si sd in plus. Inca un plus pentru BK (2 arme, dmg mai mare). Nu prea imi pun eu baza in divine guard ca poate schimba ceva si sa fie echilibru total la full stats.

-----> Sper sa ma contrazica cineva cu argumente bune daca are placere.

Internal
5 hours ago, nistoRftw said:

Pe langa avantajul ca are hp

Correct.

defens mai mare ca celelalte caractere

Vezi https://progame.ro/topic/3539-formule-season-6/ . Toate clasele au acelasi defense din agility.

un mega mare minus pentru rf care are si asa un def de tot rasul

Acelasi raspuns ca mai sus.

si un mega mare minus pentru dl anuland command-ul care iti dadea crit

Commandul da in continuare critical damage (prin buff), si SD. Diferenta e ca un DL full nu mai este considerat mai mare decat o alta clasa full (lucru ce se intampla inainte pt. ca avea 32k stats in plus).

Inca un plus pentru BK (2 arme, dmg mai mare).

Si RF, si MG. Iar Summonerul poate avea EDR pe carte.

sa fie echilibru total la full stats.

Nici noi, insa incercam sa fie cat mai bine

Daca pentru un motiv sau altul te pasioneaza formulele, poti folosi Divine Guard calculator.xlsx ca sa calculezi plafonul de DPS intre doua charactere. Celulele albastre sunt cele care trebuie editate, iar rezultatele sunt in celulele cu mov, restul find folosite pentru rezultate intermediare.

• Thanks 1
  • Upvote 2