Jump to content
News Ticker
RR DB - 16.10.2020 19:00 GMT+2 https://muonline.land

Ks goldern Server

Recommended Posts

6 hours ago, Server said:

Umbra de fenrir din dreapta , poza 1 ? si goldenu care abia se vede in colt ?  mai aveai putin si ma prindeai pe mine mai bine in poza

Din dreapta goldenului adica din spatele lu juny nu? Sau unde mai este alta umbra in poza? 
juny fiind mai aproape de golden decat tine = goldenul lui

1 hour ago, Server said:

Umbra de fenrir din dreapta , poza 1 ? si goldenu care abia se vede in colt ?  mai aveai putin si ma prindeai pe mine mai bine in poza

am trait sa o aud si pe asta,umbra din poza wtf :),daca erai baietas si ziceai ceva nu te postam,dar nu meriti ;)

Edited by Juny

@crs

Eram langa el :) iar prima poza goldenu abia se vede!

Stii foarte bine ca exista si bug vizual, eram langa el! amandoi am fost in acelas timp la golden venind dinspre selupan :) Juny lasa fratelo mangla pe forum

Edited by Server
9 hours ago, Server said:

@crs

Eram langa el :) iar prima poza goldenu abia se vede!

Stii foarte bine ca exista si bug vizual, eram langa el! amandoi am fost in acelas timp la golden venind dinspre selupan :) Juny lasa fratelo mangla pe forum

Ai poza sa dovedesti? Pe vorbe nu pot sa te cred

@crs

Nu joc cu mana pe print sa fac poze :)

Daca vrei sa imi dai ban pe o poza in care se vede doar jumatate din golden in coltul ecranului, iar umbra de la fenrir-ul meu este vizibila, deci clar se intelege ca eram unul langa altu. Este ok! Poti sa imi dai ban.

PS : Daca poza cu goldenul era pe mijlocul ecranului, eram si eu in poza :)

O zi buna!

Edited by Server
  • cRs locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...