Jump to content
Sign in to follow this  
Catarau

ks pe spot

Recommended Posts

Sad As Ass

Acel moment cand vin baietii din gangurile batause si incearca sa-ti ia spotul :D

nu stiu care este faza dar eu vreau sa-mi pastrez spotul, merci !

Screen(05_19-11_17)-0000.jpg

Screen(05_19-11_17)-0001.jpg

Screen(05_19-11_18)-0002.jpg

Screen(05_19-11_20)-0003.jpg

Screen(05_19-11_23)-0004.jpg

Cer o nefondata daca nu se rezolva altfel, vad ca baiatul asta profita si posteaza in draci orice se poate si se pare ca nu se pune problema de Fair-Play pe acest server

Catarau

salut, dupa cum vezi in pozele tale, eu iau pk de la sm ala..:))

Screen(05_19-11_17)-0009.jpg

Sad As Ass

stii vorba cu atunci cand doi se cearta al 3lea castiga? ati fugit de pe tarc sa va bateti, eu am facut print. cer verificare de log-uri la toata actiunea petrecuta si ss pentru nefondata daca se dovedeste ca am fost proprietar de drept al tarcului. Am parasit tarcul intre timp, dar vreau ca actiunea sa se judece in continuare. Imi asum toate actiunile pe care le-am facut si accept sa fiu sanctionat daca am comis greseli.

Catarau
45 minutes ago, Sad As Ass said:

stii vorba cu atunci cand doi se cearta al 3lea castiga? ati fugit de pe tarc sa va bateti, eu am facut print. cer verificare de log-uri la toata actiunea petrecuta si ss pentru nefondata daca se dovedeste ca am fost proprietar de drept al tarcului. Am parasit tarcul intre timp, dar vreau ca actiunea sa se judece in continuare. Imi asum toate actiunile pe care le-am facut si accept sa fiu sanctionat daca am comis greseli.

se verifica in loguri daca am parasit tarku.

sp sper ca observi sangele de pe jos din poza ta cu tarku..:)

Sad As Ass

nu stiu ce incerci, dar te anunt ca sm-ul m-a omorat si pe mine :)

Sad As Ass

Dai dovada de multa intelepciune sa te certi cu doi playeri pe un tarc gigas in conditiile in care aveai acolo 2 secundare, aveai lvl 400 si mai esti si donator vip. Eu zic sa-ti faci un server pe care sa te joci decat tu cu 7 eroi, ca intr-o comunitate fairplay se pare ca nu-ti place sa te joci

Catarau
1 hour ago, Sad As Ass said:

Dai dovada de multa intelepciune sa te certi cu doi playeri pe un tarc gigas in conditiile in care aveai acolo 2 secundare, aveai lvl 400 si mai esti si donator vip. Eu zic sa-ti faci un server pe care sa te joci decat tu cu 7 eroi, ca intr-o comunitate fairplay se pare ca nu-ti place sa te joci

eu zic sa astepti pana se inchide topicu si sa te bucuri de 2 zile de relaxare..:)

Sad As Ass
1 hour ago, Catarau said:

eu zic sa astepti pana se inchide topicu si sa te bucuri de 2 zile de relaxare..:)

te-ai aprins? scuze, nu stiam ca ai frustrari in legatura cu un joc pt copii :D

cRs
11 hours ago, Sad As Ass said:

Acel moment cand vin baietii din gangurile batause si incearca sa-ti ia spotul :D

nu stiu care este faza dar eu vreau sa-mi pastrez spotul, merci !

Screen(05_19-11_17)-0000.jpg

Screen(05_19-11_17)-0001.jpg

Screen(05_19-11_18)-0002.jpg

Screen(05_19-11_20)-0003.jpg

Screen(05_19-11_23)-0004.jpg

Cer o nefondata daca nu se rezolva altfel, vad ca baiatul asta profita si posteaza in draci orice se poate si se pare ca nu se pune problema de Fair-Play pe acest server

In poza ta singur cu spotul, ce alt caracter mai era cu tine in tark si era omorat? Ca eu stau de cateva minute intr-un tark de gigas si mobul respectiv nu scoate sange

elvero
2 hours ago, cRs said:

In poza ta singur cu spotul, ce alt caracter mai era cu tine in tark si era omorat? Ca eu stau de cateva minute intr-un tark de gigas si mobul respectiv nu scoate sange

M-a omorat sm-ul si pe mine

cRs
3 hours ago, elvero said:

M-a omorat sm-ul si pe mine

Asta inseamna ca nu era spotul lui daca in acelasi tark mai era 1 caracter. Nu vad sa fie party intre voi. 

Poza cu spotul nu este valida.

cRs

sadasass - 2 zile suspend - ks pe spt.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...