Jump to content
Sign in to follow this  
Haifisch

Viziunea noastra

Recommended Posts

Haifisch

Zilele astea am implinit 3 ani de cand ne-am rupt de linkmania. Progame a existat din 2012.

Au fost greseli, certuri - ni le asumam.

Pe viitor ne dorim sa implementam o noua versiune, mai noua. Nu stim momentan ce sezon va fi s10, s12 sau chiar s15.

Primele 2-3 db-uri vor fi non donatii pentru a invata jocul dar vom avea nevoie si de ajutorul vostru la teste si creare de ghiduri video pentru ca toti sa stie despre ce e vorba.

Asteptam sugestiile voastre.

• Like 1
  • Thanks 2
  • Upvote 5

gogu

orice sezon mai sus de 6 e ok

lasa si donatiile pentru skins nickname etc... tre sa vina  bani de undeva macar pentru host

Edited by gogu

SomE

+1 

Eu zic sa lasati si donatiile dar cu s-a zis si mai sus, pentru chestii basic sa mai amortizati din cheltuieli.

Haifisch
On 5/15/2020 at 1:11 PM, SomE said:

+1 

Eu zic sa lasati si donatiile dar cu s-a zis si mai sus, pentru chestii basic sa mai amortizati din cheltuieli.

On 5/15/2020 at 12:46 PM, gogu said:

orice sezon mai sus de 6 e ok

lasa si donatiile pentru skins nickname etc... tre sa vina  bani de undeva macar pentru host

vedem la momentul ala. costurile pentru ambele servere vor fi undeva la 120 euro pe luna. deci nu e cine stie ce.

daca exista playeri care au jucat pe sezoane mari ii rog sa imi trimita pm

Godrick

+1. sa se scoata vip map si donatiile pentru keys, sa ramana doar cele pentru skinuri respectiv mesaje de avertizare takeover. Astfel jocu e mult mai competitiv. Daca tot ne mutam pe season mai nou propun season 15 decat 12. Ar fi misto si un ghid video despre pentagrame, pets etc pentru ca nu multi au jucat pe s15 si o sa fie grea acomodarea

luthor

daca o sa puneti un s15 bine configurat, cred ca o sa aveti acelasi nr de playeri, intradevar sunt multe chestii noi, dar sunt si multi care au jucat/joaca s15, faceti un beta cu taskuri bine definite si o sa iasa ceva frumos :)

Obraznic

+1

20 hours ago, luthor said:

daca o sa puneti un s15 bine configurat, cred ca o sa aveti acelasi nr de playeri, intradevar sunt multe chestii noi, dar sunt si multi care au jucat/joaca s15, faceti un beta cu taskuri bine definite si o sa iasa ceva frumos :)

Eu cred ca daca o sa puna s15 ep 1 2 3 cat o fi si daca o sa fie posibilitatea de international serverul acesta o sa aiba doar de castigat ! pt ca majoritatea oamenilor care joaca in momentul de fata cauta un s12 ... s15 configurat bine la care se vede ca s-a muncit din greu.

O sa aveti doar de castigat @Haifisch si ma bucur ca ati decis sa va rupeti de s6 intr-un final, o sa fie tot hype-ul acela de inceput in care lumea o sa joace la nebunie o sa dureze mult pana o sa invete !

I`m 100% pro for THE CHANGE !!!

excited thank god GIF