Jump to content
opelgtc

limbaj MeOne

Recommended Posts

Godrick

Si cica noi stam cu mana pe butonu de print. Doamne cat de penibil esti SHAQULES, fereasca dumnezeu. A mai fost un post de genu asta cu astia ai tai din guilda si nu s-a dat suspend pentru ca nu este adresata nimanui. E clar ca injura un bug, nu pe tine. Dar tu probabil esti sensibil cand vezi cuvantul pl faci iritatie la ochi, saracutul de el

Odiosu

este satul de ea ! are greata doar cand aude pl ! 

Trebuie sa il intelegem !

Glonts

a vazut cineva pe ale iubi :X ?

Obraznic

Care-i problema ta Shaq ? te-a jignit pe tine sau pe cineva ? pur si simplu a zis legat de un bug nu a jignit pe nimeni ! mul era cu mine in party si pur si simplu ii scapase butonul.

Esti penibil baietas ! Ii dau perfecta dreptate lui WuLFy cand a zis ca ai probleme de personalitate si ca suferi pentru absolut orice !

• Haha 1

danixblade

Saracie nu am jignit pe nimeni , e vina mea ca nu se rezolva acel bug? Am prins bug la bc 2 bc consecutive este normal sa te enervezi la un moment dat si am uitat ca nu am avut butonul de party activat si am scris pe general .Stai la panda sa postezi lumea, penibil ma ! Sa iti fie rusine aici dai dovada de ce fel de om esti si ca iti este frica de concurenta! 

@Haifischnu am injurat sau jignit pe nimeni , poate incerci sa rezolvi acel bug de la bc pentru a nu mai pierde lumea intrarile deoarece este frustrant sa prinzi 2-3 consecutive . Este o problema de la server si este normal sa iti iesi din fire la un moment dat!

mersi!

iceheart

Si la noi s-a intamplat cand injura catarau in tarc pe fire si l-au postat ceilalti din tarcul alaturat asa ca ciocu mic

danixblade

deaia nu a luat suspend ? 

• Haha 1

Haifisch

MeOne - 2 zile - limbhaj

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...