Jump to content
Sign in to follow this  
DayWalker

KS si Stationare pe spot Snutz

Recommended Posts

DayWalker

Screen(04_21-19_32)-0000.jpg

Screen(04_21-19_32)-0001.jpg

Screen(04_21-19_34)-0002.jpg

Screen(04_21-19_34)-0003.jpg

Screen(04_21-19_34)-0004.jpg

Screen(04_21-19_34)-0005.jpg

Screen(04_21-19_34)-0006.jpg

Screen(04_21-19_34)-0007.jpg

Screen(04_21-19_35)-0008.jpg

Screen(04_21-19_35)-0009.jpg

Screen(04_21-19_35)-0010.jpg

Screen(04_21-19_50)-0011.jpg

Screen(04_21-19_59)-0012.jpg

Screen(04_21-20_01)-0013.jpg

Screen(04_21-20_02)-0014.jpg

p.s. Retrag pentru Polister ... a plecat .. a zis omul ca a fost la dus :) Snutz ramane pentru lipsa de respect ! multumesc ! 

Edited by DayWalker

Haifisch

conform printurilor, spotul iti apartine insa citeste regulamentul referitor la ks / stationare

Snutz

Cand am venit pe spot nu era nimeni, a aparut dintr-o data apoi murea intr-o secunda, dupa a venit cu pretenii ca e spotul lui si nici nu era in stare sa tina spotul, cum sa fie spotul lui daca nu poate sa faca nimic cu el.

by Snutz

• Downvote 1

calduamare
51 minutes ago, Snutz said:

Cand am venit pe spot nu era nimeni, a aparut dintr-o data apoi murea intr-o secunda, dupa a venit cu pretenii ca e spotul lui si nici nu era in stare sa tina spotul, cum sa fie spotul lui daca nu poate sa faca nimic cu el.

by Snutz

Deci tu esti pe premiza ca nu pot detine o masina daca nu am permis. 

• Haha 1

Snutz

Pai e frumos sa iti iei masina si sa nu stii sa mergi cu ea, sa inteleg ca tu asa ai face. Sa sa te fereasca Dumnezeu sa te intalnesti cu mine pe strada :)). din cauza voastra ajung copii la puscarie, SCURSURA SOCTIETATII , mai dute la scoala si fa o facultate inainte sa te bagi in ceva si asa mai dai si un exemplu bun de copil pierdut.

• Downvote 1

calduamare
15 minutes ago, Snutz said:

Pai e frumos sa iti iei masina si sa nu stii sa mergi cu ea, sa inteleg ca tu asa ai face. Sa sa te fereasca Dumnezeu sa te intalnesti cu mine pe strada :)). din cauza voastra ajung copii la puscarie, SCURSURA SOCTIETATII , mai dute la scoala si fa o facultate inainte sa te bagi in ceva si asa mai dai si un exemplu bun de copil pierdut.

Nu conteaza ce este frumos sau nu. Nicaieri in regulament nu scrie ca nu poti detine un spot daca nu poti face kill (nu faci kill, aduci pe altul sa faca kill), la fel si in viata nu scrie nicaieri ca nu poti detine o masina daca nu ai permis. Vezi ca ai probleme grave de logica, gramatica si nervi. Nu te-am jignit ca sa fiu jignit. Nu eu sunt cel care te-a postat, eu doar am expus o afirmatie logica pe care tu nu ai putut sa o accepti fara sa adunci nici un contra argument, ci doar sa jignesti. Fa un pas in spate uita-te mai bine la ce am scris si sper sa intelegi ceva. 

• Like 1

Snutz

Tu te-ai jignit sigur, pacat de cuvintele pe care le-ai scris sunt sigur ca ai inteles decat jumate din ce ai spus acolo.

Si daca nu intelegi de ce te-ai jignit sigur inseamna ca iar ar trebui sa ai o pregatire.

• Downvote 1

Haifisch

Plangerile se vor rezolva dupa minim 24 ore pentru a lasa timp de impacare, exceptie facand cele de abuzuri, limbaj la adresa staff-ului, server, guild si reclama.

Snutz
4 hours ago, calduamare said:

Nu conteaza ce este frumos sau nu. Nicaieri in regulament nu scrie ca nu poti detine un spot daca nu poti face kill (nu faci kill, aduci pe altul sa faca kill), la fel si in viata nu scrie nicaieri ca nu poti detine o masina daca nu ai permis. Vezi ca ai probleme grave de logica, gramatica si nervi. Nu te-am jignit ca sa fiu jignit. Nu eu sunt cel care te-a postat, eu doar am expus o afirmatie logica pe care tu nu ai putut sa o accepti fara sa adunci nici un contra argument, ci doar sa jignesti. Fa un pas in spate uita-te mai bine la ce am scris si sper sa intelegi ceva. 

Daca te simti jignit inseamna ca asa esti. Eu doar ti-am zis adevarul si nu ma simt cu nimic jignit.Referitor la problemele de logica, gramatica si nervi vin din partea ta, deci numai imi spune problemele tale, Scursura societatii nu este jignire, asta esti tu si degeaba te chinui sa vorbesti, imi demonstrezi altceva prin cuvinte. Un om destept nu inseamna ca stie sa vorbeasca. Mai invatati si voi firati a lu Dumnezeu ca sa nu va zic altfel.

• Downvote 2

DayWalker
5 minutes ago, Haifisch said:

Plangerile se vor rezolva dupa minim 24 ore pentru a lasa timp de impacare, exceptie facand cele de abuzuri, limbaj la adresa staff-ului, server, guild si reclama.

multumesc de info ! nu retrag.. astept atunci ! toate cele bune :D

Edited by DayWalker

Haifisch

Snutz 2 zile ss

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...