Jump to content
Sign in to follow this  
mala

LIMBAJ + PK DUBLU LA EVENT + CRETINISM EXTREM

Recommended Posts

mala

SA VEDEM SI CARACTERUL PRINCIPAL

Incalcarea regulilor 1 si 2 de pe char secundar vor fi pedepsite cu suspend dublu pe char-ul principal. Se vor lua in considerare si antecedentele.

Screen(04_18-18_11)-0006.thumb.jpg.5fc5907868e78fa54697064a138cd300.jpgScreen(04_18-18_10)-0005.thumb.jpg.26708ea4ff644e4e742e68d61c0825a2.jpgScreen(04_18-18_10)-0004.thumb.jpg.ef72187ae89f02660cec22aa97be7b00.jpgScreen(04_18-18_09)-0003.thumb.jpg.f80395c5ba110dcca5ae889a57600da0.jpgScreen(04_18-18_08)-0000.thumb.jpg.32bc5eba42bf1f7fd933066698ac211f.jpgScreen(04_18-18_07)-0002.thumb.jpg.fa4c0748f862d3c0ba5dd355099c5b5c.jpgScreen(04_18-18_07)-0000.thumb.jpg.76fcf89319f072ed9be8bef8f9320120.jpg

Screen(04_18-18_07)-0001.jpg

Screen(04_18-18_11)-0006.jpg

• Downvote 1

Obraznic

Pai nu mai are umea loc de voi ma fratior veniti cu cate 3 4 elfe la Balgass nu va mai ajunge !!! Huaaa ! si din cate stiu eu GM-ul / Adminul / Moderatorul nu are dreptul sa se bage in discutiile pe guild ! trebuie sa le rezolvam noi ! 

So you damn FOOL cius !

Screen(04_18-18_07)-0000.jpg

Pt ca tu boschetar ce esti @mala nu ai facut nimic in guild si nici pe discord decat sa te plangi ca ultimul gunoi ordinar sa plangi ca nu ai primit iteme si cape gratis si sa provoci lume la sacandal si discutii ! de atat esti tu bun ! 

Esti ultima lepra a societatii

Edited by Obraznic
  • Upvote 1

mala

d aia injuri ca ultimu om, pt ca stii ca nu are dreptul moderatorul sa intervina?

nu am facut nimic in guild si pe discord. astept sa mi spui ce ai facut tu, si nu te jignesc pt ca esti un nimic, nici pe discord nu te am bagat in seama ca esti 0, n am auzit de tine, nu te cunosc. pe serverele astea de mu cu totii ne am facut un renume, renumele meu a fost facut nu prin caracterul din joc pt ca mi l am schimbat tocmai sa nu fiu inconjurat de d astia ca tine care sa aiba boala pe cineva doar pt CA E ACEL CINEVA .nu mi provoci nici suparare. nici nu ma deranjeaza ca m ai injurat pe guild, dar era la bonus cu pkul asta m a deranjat.

eu in guild sau in fine celor de pe discord am dat iteme de peste 1500 de wc +pana lvl3  si nu stau sa iti spun tie cui am facut o, se stiu ei. si da mi se parea normal sa primesc si eu ceva in schimb pt ca ieri urma sa mai donez o pana +3.

am pe putin 6 caractere secundare data viitoare cand o sa iti iasa banul o sa iti dau eu pk doar asa ca sa ne jucam.

iar la balgass o sa vin cu toate elfele secundare sa vezi caterinca.

Edited by mala
  • Downvote 2

Tedz

Buy life pls ^

Edited by Tedz

mala

Esti fanul meu tedz iti traiesti viata in topicurile mele. poate se sesizeaza si domnul @Haifisch si iti da warn pe forum ca tot cer lucrul asta. la fiecare topic esti bagator de seama, imi dai downvote si comentezi si tu.

cred ca in viata de toate zilele esti o femeie adevarata, hai mars.

• Downvote 1
  • CârnăDef 1

Tedz

Mai* bine s-ar sesiza sa baneze papagli ca tine.

Edited by Tedz
  • Thanks 1

Obraznic
1 hour ago, mala said:

d aia injuri ca ultimu om, pt ca stii ca nu are dreptul moderatorul sa intervina?

nu am facut nimic in guild si pe discord. astept sa mi spui ce ai facut tu, si nu te jignesc pt ca esti un nimic, nici pe discord nu te am bagat in seama ca esti 0, n am auzit de tine, nu te cunosc. pe serverele astea de mu cu totii ne am facut un renume, renumele meu a fost facut nu prin caracterul din joc pt ca mi l am schimbat tocmai sa nu fiu inconjurat de d astia ca tine care sa aiba boala pe cineva doar pt CA E ACEL CINEVA .nu mi provoci nici suparare. nici nu ma deranjeaza ca m ai injurat pe guild, dar era la bonus cu pkul asta m a deranjat.

eu in guild sau in fine celor de pe discord am dat iteme de peste 1500 de wc +pana lvl3  si nu stau sa iti spun tie cui am facut o, se stiu ei. si da mi se parea normal sa primesc si eu ceva in schimb pt ca ieri urma sa mai donez o pana +3.

am pe putin 6 caractere secundare data viitoare cand o sa iti iasa banul o sa iti dau eu pk doar asa ca sa ne jucam.

iar la balgass o sa vin cu toate elfele secundare sa vezi caterinca.

Ce ai dat ma omule tu ? :) ca singurul lucru pe care l-ai facut a fost sa te plangi mereu :) si nu cred ca intereseaza pe @Haifisch si nici pe nimeni altcineva nu intereseaza ce ai facut tu in guild sau pe discord ! nu ce ai vorbit nu ce ai injurat nu ce ai dat ! exact cum nici acum nu o sa le pese decat probabil pentru PK-ul acela ! ai plecat de pe OldSquad o lepra si ai venit sa infestezi aici in jurul tau pe toata lumea sa te dai mare om, dar nu esti decat ultima mizerie umana !!! a fu***ing scumbag ! si intelege ca eu nu sunt suferind ca tine pt ca o sa imi iau 2 zile ban :) e ok trec si acele 2 zile dupa care ma pot intoarce linistit la joc ! si sa dai PK :) e ok cum tu m-ai postat pe mine si ceri ban pt principal the same shit will go fo you as well ! so stay ou of my way my little bitch !

PS: daca ai nevoie de traducere sa-mi scrii in privat, si poti sa ceri niste lectii pt a invata sa folosesti cratima si anumite semne de punctuatie.

One last thing!!! 

This is the real you bitch:

pacala.jpg

10 minutes ago, Tedz said:

Mai* bine s-ar sesiza sa baneze papagli ca tine.

Nu imi doresc sa iti dau dreptate @Tedz dar de data asta trebuie sa o fac pt ca ai perfecta dreptate ! ! ! am 3 db-uri de cand joc aici si nu am avut probleme cu nimeni care a fost fair sau pur si simplu daca erau anumite probleme le rezolvam intre noi ca barbatii !!!

Numai ca saracie asta de " PACALA " nu stie sa rezolve nimic si nu stie sa fie fair vrea totul pt el ! MR PACALA ia pt tine si niste COVID niste CANCER niste SIDA ia tot pt tine si lasa-ne pe noi sanatosi !!!

Te pup si iti doresc maini scurte si bube la CUR this is all for you @mala

Edited by Obraznic
  • Don't worry, be happy 1

Tedz

Cu papagalu asta ne intovarasim fii atent =)))

Obraznic
27 minutes ago, Tedz said:

Cu papagalu asta ne intovarasim fii atent =)))

cu mala ? 

Nici daca raman eu cu el pe pamant si trebuie sa supravietuim... o sa ma prefac ca suntem tovarasi si cand adoarme il omor si il folosesc drept momeala sa prind animale salbatice carnivore sa le dresez si sa le invat sa vaneze pt mine :))

• Confused 1

mala

stii care e cel mai amuzant lucru?

EU NICI N AM JUCAT PE OLDSQUAD.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

• Downvote 1

Obraznic
2 minutes ago, mala said:

stii care e cel mai amuzant lucru?

EU NICI N AM JUCAT PE OLDSQUAD.

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Nu aveam de unde sa stiu te-am gasit intr-o echipa care venise de acolo ! so kid GTFO ! 

mala

asta iti demonstrez, ca esti BINE rau. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

nici nu stii despre ce vb, despre cine vb. 

acuzi spunand despre mine ca nu am facut nimic in guild si pe discord, acuze multe, dovezi 0(ca si tine de altfel).

cand iti aduc argumente, spui ca nu intereseaza pe nimeni.

ia te de mana cu asta TEDZSLBZ si casa de piatra.

HAI MARS si tu.

• Downvote 1

Obraznic
28 minutes ago, mala said:

asta iti demonstrez, ca esti BINE rau. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

nici nu stii despre ce vb, despre cine vb. 

acuzi spunand despre mine ca nu am facut nimic in guild si pe discord, acuze multe, dovezi 0(ca si tine de altfel).

cand iti aduc argumente, spui ca nu intereseaza pe nimeni.

ia te de mana cu asta TEDZSLBZ si casa de piatra.

HAI MARS si tu.

Ciobane oamenii cu care eu joc pot confirma destul de bine cat de mult am contribuit si cat o fac inca ! Cert este ca nu am sa-ti mai raspund pt. ca pur si simplu am ajuns la concluzica ca imi irosesc timpul si cuvintele cu un boschetar ca tine ! :)

giphy.gif

Edited by Obraznic

mala

ryan gosling clap GIF

tot respectu.

glumesc.

hai mars.

• Downvote 1

mala

ciudat, mi am facut dush inainte de BC.

app de BC ai facut si tu vreun lvl? a mers KS ul?

Ryan Gosling Lol GIF

Edited by mala
  • Downvote 1

mala

dupa ceasul meu au cam trecut 24 de ore de la plangere. am inteles pt injuraturile pe guild nu se poate face mare lucru, dar pt dublul pk la event?

Haifisch

Putzulica - 2 zile - pk event

limbajul pe guild nu se ia in considerare.

4 minutes ago, mala said:

dupa ceasul meu au cam trecut 24 de ore de la plangere. am inteles pt injuraturile pe guild nu se poate face mare lucru, dar pt dublul pk la event?

ai rabdare ca nu-mi faci mie program. la cat v-ati injurat pe forum ar trebui sa va las fara conturi.

• Haha 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...