Jump to content
Sign in to follow this  
Baek

limbaj vulgar

Recommended Posts

trica

Nu imi pun mintea cu tine sa  postez cu ce ai  spus si tu! Asta nu schimba faptul ca esti un ratat fara viata sociala!  Când ești mort, tu nu simți nimic, suferă doar cei din jurul tău. La fel și când ești prost!!!!Chiar ma uit,si desi pare greu de crezut,cand primesc comentarii de la cei ca tine prin curaj,tu esti comfirmarea citatului. Crezi ca esti special daca dai pk ?

Edited by trica

Baek

bai tarane, este battle map si atata timp cat e invazie am dreptul sa iti dau pk pentru a putea merge mai departe si a avea sanse mai mari la un golden...dar daca tu esti prajit si habar nu ai cu ce se mananca jocul asta si spui ca mai ai si copil de 10 ani esti vai de steaua ta prietene....ai un limbaj de tigan cu 0 clase si mai ai curaj sa scrii si pe topic...du te spala-te pe creier ca esti pamant...suferi ca ai luat pk in battle map asta inseama ca tu nu ai inteles jocul si habar nu ai ce se intampla in el,lasa te si dute joaca te cu copilul tau invata l sa injure si sa fie frustrat ca tine de la un amarat de joc. nu mai scrie ca nici nu mai citesc si cand te prind iti rup capul oriunde si in realitate daca este nevoie ca prea smecher esti tu si pun pariu ca abia o duci de pe o zi pe alta.

trica

Daca ataci replica unui prost, risti sa te trezesti cu prostul intreg in discutie...quatro mici con mustar.... Am scris bine?Muscosule, clanuri interlope?

Edited by trica

Haifisch

salut,

nu stiu cu ce faci pozele dar nu le faci corect.

trebuie sa apesi butonul printscreen de la tastatura, iar in dreapta trebuia sa scrie ca a salvat poza, ora si numele caracterului.

Haifisch

RushMe - 2 zile - limbaj

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...