Jump to content
Sign in to follow this  
LeviS

limbaj

Recommended Posts

Zeus1

Imi cer scuze pentru limbaj dar m-am enervat instant cand s-a pus DoruXp exact peste mine. Promit sa nu se mai repete .

LeviS

Salut,

Pentru ca te inteleg si pentru ca ne aflam intr-o sapatamana speciala, am decis sa te iert. Dar din pacate nu pot sa uit, avand in vedere acest jigniri foarte urate, mai ales ca pentru Doru crucea este importanta si nu trebuie sa o folosim niciodata in astfel de contexte. Ca sa putem trece mai departe, astept pana expira cele 24 de ore, un trade din partea ta cu 40 de anciente, pe care sa le donam mai departe celor fara castel.

Multumesc.

• Miner 3

tekman
4 minutes ago, LeviS said:

Salut,

Pentru ca te inteleg si pentru ca ne aflam intr-o sapatamana speciala, am decis sa te iert. Dar din pacate nu pot sa uit, avand in vedere acest jigniri foarte urate, mai ales ca pentru Doru crucea este importanta si nu trebuie sa o folosim niciodata in astfel de contexte. Ca sa putem trece mai departe, astept pana expira cele 24 de ore, un trade din partea ta cu 40 de anciente, pe care sa le donam mai departe celor fara castel.

Multumesc.

pm IceHeart, are pregatite 50 acc.

Seriously
Just now, tekman said:

pm IceHeart, are pregatite 50 acc.

ultimul neaparat rave armor, multumim

iceheart

Daca nu te superi am infiintat acum ceva timp o firma . Aceasta firma se ocupa cu acte de caritate pentru cei nevoiasi si daca vrei vb cu ei sa iti doneze acc si putin creier

zeus
7 minutes ago, iceheart said:

Daca nu te superi am infiintat acum ceva timp o firma . Aceasta firma se ocupa cu acte de caritate pentru cei nevoiasi si daca vrei vb cu ei sa iti doneze acc si putin creier

Nu ne suparam ca ai infiintat o firma, e ok. Pup

justMe
2 hours ago, LeviS said:

Salut,

Multumesc.

Grasutule, pana si tu realizezi ca nu ai sanse la CS.

Iti dau eu 30acc, pentru sinceritate!

Pm justMe !

LeviS

Glumele voastre penibile nu fac decat rau. Ce iti ziceam Venin, colegilor nu prea le pasa de tine :)

Definitely not tsubyke

Lasand caterinca la o parte, am mai multe anciente in momentul asta, ca atunci cand aveam castelul...adica mereu cand am jucat.

Forta rau ala de vinde anciente pe 10 si 20 wcoins, sa-i  ajute bunutul.

Pupik

Edited by Definitely not tsubyke
  • Haha 1

Haifisch

Venin - 2 zile - limbaj

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...