Jump to content
Sign in to follow this  
Adytzu

PK event Ezal0r

Recommended Posts

Adytzu

Neata.

Nu stiu sigur daca se poate da suspend pentru PK la event Maya, dar macar sa il facem vedeta pe Ezal0r .

Daca " Deranjarea desfasurarii unui event creat de un GameMaster " se pedepseste...de ce nu s-ar pedepsi si un event creat automat de joc...acelas efect il are, deranjeaza eventul, doar ca nu pierde timpul ingame un GM.

Screen(08_31-08_16)-0001.thumb.jpg.5897892059f4ca8e8729700462ceba5a.jpgScreen(08_31-08_17)-0004.thumb.jpg.f5c907e9e63c9d61bb19d1fba44b9fcf.jpg

Edited by Adytzu

danixblade

Daca la Selupan este facut Battle pentru a nu fii discutii si aici trebuia sa fie facut la fel tot battle pentru a evita saracii de oameni care cauta sa dea ss la altii. Este aberrant sa ceri ss pentru Maya .

• Downvote 1

Adytzu

Eu sunt saracie ? Eu caut sa se dea SS altora ?  Ce specimene doamne... pentru ce dai PK la maya  ?

Sa se modifice serverul domne ca este el fomist si da PK la Maya :))) nu te asteptai sa fac printuri nu ? sper sa ti se dea suspend, mai mult pentru ca esti bulache. Faci gesturi aiurea, gresesti dar totusi vi pe forum si plangi ca domne, este serverul facut gresit :)))

Edited by Adytzu

danixblade

Gresit boss, confunzi persoana. Eu nu sunt Ezal0r nici macar pe aproape . Am spus asa ca o parere , nu vad dc ai posta pe cnv pentru Maya. 

• Downvote 1

am_avion

Iara cauti anturaje , nu prea ai cu cine sa te certi DB-ul asta ? mai lasa vrajeala ca speri sa se dea ban doar ca iti doresti tu 

in regulament nu specifica nimica despre PK-ul in game la eventuri  gen Maya... *BULAKE* iara pupi in fund o cioara ....

CRA CRA CRA 

• Downvote 1

Adytzu
5 hours ago, am_avion said:

Iara cauti anturaje , nu prea ai cu cine sa te certi DB-ul asta ? mai lasa vrajeala ca speri sa se dea ban doar ca iti doresti tu 

in regulament nu specifica nimica despre PK-ul in game la eventuri  gen Maya... *BULAKE* iara pupi in fund o cioara ....

CRA CRA CRA 

poftim specimen :) hai poate te lipesti putinde un suspend :) fomistule

RushMePls

Bag de seama Ady ca nu ai prieteni nici un joc si incerci sa iesi in fata cumva sa afle lumea de tine...

Adytzu
8 hours ago, RushMePls said:

Bag de seama Ady ca nu ai prieteni nici un joc si incerci sa iesi in fata cumva sa afle lumea de tine...

Nu vreau sa ies in fata deloc, nu ma intereseaza de tine sau ceilalti doi care au postat unde nu trebuia. De obicei se da un avertisment pentru asta :)

Eu ma joc jocul, nu am nevoie de astfel de "prieteni" care iti dau PK la un event Maya ,nefiind pe battle map, apoi daca postezi sa il vada lumea, arunca in tine cu vorbe....aiurea.

Vi se pare fair play /normal / etic sau cum vreti voi sa ii spuneti, sa dai PK asa...doar ca vrei tu sa nu aive ala vreo sansa la un item exe. Nu se astepta sa fac printuri...asta este, acum ia si inghite, te stie lumea ce specimen esti :)

Edited by Adytzu

cRs

Ezalz0r - lipsa fair play fata de alti playeri - 2 zile suspend

Nu este stipulat in regulament ca se poate da PK la Maya, dar se va introduce cat de curand. Nu putem permite intr-o harta unde nu e battle map sa reziste doar cel mai puternic..

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...