Jump to content
Sign in to follow this  
AngelHeart

Arena 3

Recommended Posts

AngelHeart

Exista posibilitatea tehnica pentru a se mai adauga inca o arena? Cel putin pana se mai echilibreaza putin lucrurile, dupa rr db.

Acum ori sunt party full, ori de multe ori sunt spoturile ocupate de cate unul singur. Ar fi mai simplu decat un take over cu scandal, sau reguli de party obligatoriu, care iar ar aduce sigur nemultumiri unora, mai singuratici de felul lor.

Multumesc.

• Like 1

Seriously

contra ! as scoate si arena2, sa se creasca si in kalime :) 

• Upvote 1

DaVinci

Cel mai bine ar fi un party obligatoriu dp lvl 350 ! Daca va aduceti bine aminte pe 97d lm, era ceva de genul .. daca erai cu lvl 320 umblai din poarta in poarta si unde vedeai 4 pe spot/tarc il obligai sa te ia la party :) Asa ar avea o sansa sa creasca si cei mici , si nici nu ar mai fi plina arena de 1 singur player pe spot , asta ii parerea mea. De fiecare data cand stau pe un spot arena las pass la store 1234 pt oricine doreste party :) chiar daca de multe ori se gasesc oameni rai care dau take chiar daca am 2-3 afkisti in pt :) pentru ca deh, asta ii jocul..

Oricum cea mai buna regula ar fi cu party obligatoriu sa zicem la lvl 350 :) daca nu sunteti 5 in party, si asa am elimina orice rautate intre playeri :) asta daca iti doresti sa te joci , nu sa iti dai cu tesla in oo.

Spor, seara faina.

Edited by DaVinci

nRoww
On 8/27/2019 at 11:18 PM, Seriously said:

contra ! as scoate si arena2, sa se creasca si in kalime :) 

foarte corect... k7 numai cate 1 pe spot .. bali 40% 1 pe spot .. si asta pt ca e loc si nu e asa mare aglomeratie.. mai nou se sta afk ca la usa cortului pe gigas..si nici la fire nu mai e ce era..o singura arena+mapa VIP e deajuns

Seriously
7 hours ago, metzen said:

eu vreau exile :((

pt tine maxim lore scheleti 2

Pateu
On 8/27/2019 at 10:14 PM, AngelHeart said:

Exista posibilitatea tehnica pentru a se mai adauga inca o arena? Cel putin pana se mai echilibreaza putin lucrurile, dupa rr db.

Acum ori sunt party full, ori de multe ori sunt spoturile ocupate de cate unul singur. Ar fi mai simplu decat un take over cu scandal, sau reguli de party obligatoriu, care iar ar aduce sigur nemultumiri unora, mai singuratici de felul lor.

Multumesc.

As fi de acord sa se bage inca o arena si sa scoatem VIP Map dar hai sa fim seriosi....25E sunt 25E,nu?

AngelHeart

Nu am nimic cu harta VIP, iar eu unul nu am nimic impotriva anumitor facilitati contracost. E ceva normal avand in vedere ca serverul implica anumite costuri. Nu mai vorbesc de munca sau timpul pierdut.

Doar ca am observat din discutiile de pe forum si din joc, ca nici acolo nu prea au loc unii de altii.

metzen
4 hours ago, Seriously said:

pt tine maxim lore scheleti 2

fara baza .. zi ca n-ati vrea sa avem exile ?! :(

AngelHeart

Nu vrem, unii inca avem traume de acum vreo 15 ani pe harta aia 😂

• Haha 1

DaVinci
21 hours ago, nRoww said:

foarte corect... k7 numai cate 1 pe spot .. bali 40% 1 pe spot .. si asta pt ca e loc si nu e asa mare aglomeratie.. mai nou se sta afk ca la usa cortului pe gigas..si nici la fire nu mai e ce era..o singura arena+mapa VIP e deajuns

Tu chiar vrei sa stai on noaptea si nu stii cum ? Ca eu asta inteleg

PS: ia un fire si adio viata reala =))

afk 2 zile.

BumbleBee

exista comanda /takeover daca iti place un anumit spot/tarc, pentru cine vrea sa creasca in kalime sa se duca, nu il retine nimeni, fiecare creste unde vrea.....cum e acum e bine....

DaVinci
3 hours ago, BumbleBee said:

exista comanda /takeover daca iti place un anumit spot/tarc, pentru cine vrea sa creasca in kalime sa se duca, nu il retine nimeni, fiecare creste unde vrea.....cum e acum e bine....

Total gresit , lumea vrea sa fie on pe spoturi/tarcuri si nu stiu cum, vor sa renunte la viata reala, deaia se chinuie atata de mult sa raman doar arena 1 , si la final sa se planga ca nu au unde sa crească 

Shark
On ‎8‎/‎27‎/‎2019 at 9:14 PM, AngelHeart said:

Multumesc.

Prea multa munca sa faca arena 3

Sa scada xpu drastic daca stai de unul singur ex: 2x Party 10k 3x20 4x30 5x40 si s a rezolvat treaba ^^

Valentin
On 8/31/2019 at 1:06 PM, metzen said:

fara baza .. zi ca n-ati vrea sa avem exile ?! :(

On 8/31/2019 at 1:28 PM, AngelHeart said:

Nu vrem, unii inca avem traume de acum vreo 15 ani pe harta aia 😂

Fereasca sfantu.. si acum am cosmaruri cu valurile alea miscandu-se....

Nopti pierdute la rand, de iti venea sa vomiti deja de la miscarea aia.... 

Probabil unu din cel mai bune lucruri intamplate... ca s-a aruncat la gunoi exile ala ... plus ca grafica la harta aia e deplorabila