Jump to content
News Ticker
RR DB - 20.01.2023 18:00 GMT+2 https://muonline.land

ZoHaN


Abkany
 Share

Recommended Posts

Nu judec, este imposibil oricum sa stai aici cu familia dincolo :D if you know what I mean :Emoticon_blush:

Si pajina frumos

Edited by Arky
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • tekman

    6

  • Arky

    9

  • Ingeralb

    18

  • Abkany

    7

nu e chiar asa....fiecare are dreptul la o parere si  bineinteles sa decida ce vrea sa faca...dar acolo a fost prima data cand am jucat mu...si dupa am jucat pe destule srv...dar tot acolo m-am intors...deci revin la ce spuneam....fiecare decide ce vrea sa faca.. :P oricum eu nu o sa ma schimb si o sa fiu acelasi care am fost mereu indiferent de guild sau serverul pe care joaca oamenii care au stat cu mine in guild sau party...eu le doresc succes la toti...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Știu ce zici, și eu simteam la fel, mu nu exista fără linkmania în fata. Problema este ca acum sunt conștient ca mu nu v a mai exista acolo oricâți bani baga și oricâtă munca o se depună. Si ei sunt conștienți și le e frica de asta după cum bine știi. Un Db poate fi stricat în primele săptămâni, si nimic nu o sa ii apere de exploituri în primul rand, ca aici este domeniul meu :Emoticon_crazy: și de alte mici mari probleme. 

Link to comment
Share on other sites

Indiferent daca va mai fi sau nu mu pe link eu am jucat de placere si/sau pentru colegii mei...am cunoscut multi oameni cu foarte mult bun simt dar din pacate si cativa care nu au in vocabular " bunul simt" sau respectul....dar acelasi lucru este si in viata asa ca...fk it :))

moving on :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...