Jump to content

Aveți acum la dispoziție o nouă temă pentru forum (Shift). O puteți alege din josul paginii, din meniul theme, ulterior putând să o modificați după preferințe (culori, imagine fundal).

Sign in to follow this  
Juny

fantoma cs HHunterZ

Recommended Posts

krassus
2 hours ago, ratseloP said:

Va rog sa nu mai plangeti ca niste panselute, i-am dat deja suspend lui Papi.

Ms.

eu i-am dat  mu3 lu @prada

Edited by krassus

BogdanCV

Haha dupa ce că se dă pk la cei din Lot mai subt pretenții la unii să le vb numai intr-un fel.cs sau fără tot același joc este

Haha dupa ce că se dă pk la cei din Lot mai subt pretenții la unii să le vb numai intr-un fel.cs sau fără tot același joc este

Haha dupa ce că se dă pk la cei din Lot mai sunt pretenții la unii să le vb numai intr-un fel.cs sau fără tot același joc este

Haha dupa ce că se dă pk la cei din Lot mai sunt pretenții la unii să le vb numai intr-un fel.cs sau fără tot același joc este

• Confused 1

Definitely not tsubyke
19 hours ago, iceheart said:

Juny nu mai posta te rog. Ei nu stiu sa joace decat cu potiuni. Dupa ce s-a lasat 3 sferturi din server ia si ei castelu si fac pizda mare pe forum ca nu puteam sa luam sw. Bateam cu bk lu catarau cate 5 si cand ma vedeau fugeau de mine si au tupeu sa spuna ca nu puteam sa luam un sw. Macar acum sa aveti si voi castelu dupa ce nu mai jucam noi.

Pe sv asta doar 2 aliante au contat si au jucat si se stie care. Restu au fost cancan. 

Si apropo mafy nu a fost inscris la cs trecut a venit doar asa singur si a luat sw ca poate nu stiati.

Nu te supara bossulike, dar asta e valabil si pentru voi.

Ati avut 1 singur castel cat ne-am jucat noi si ala luat pe o magarie, asa ca mergi pe burta si nu mai abera pe forum :) 

Nu e vreo diferenta intre astia de au castelul acum ca s-a lasat lumea si voi care l-ati luat de 3, 4 ori tot db-ul, dupa ce s-a lasat lumea.

PS: Juny, nu stiu de ce te mai agiti oricum, acum 4 sapt cand am fost la ultimul CS ai zis ca nu mai are rost si ca nu mai joci, ca asta nu e CS si ti-am dat dreptate, eu de atunci n-am mai intrat pentru ca e o mizerie de CS si nu e amuzant.

• Downvote 1

Notorious
21 hours ago, prada said:

Ai dreptate ! Pe vremea a 3 rr pe zi a serverului, levis, a butonului magic, a cs`ului de 3 minute cu elite, cand fara Papi, erati 0, cand nu ati fost de acord cu nicio schimbare, cand ne`am apropiat de voi ca nr de rr si nu a mai contat ca Papi era mare de ati aratat skills 0, cand v`am batut desi aveati 3 seturi 380, da, Monero

11.11.2018 - 30.12.2018

monero - scream : 7-1 

22 hours ago, ender said:

cred ca aici nu se referea la hoti, se referea la aliantele care se bateau pt cs...

This is life , if you can’t win you hate .... 

• Downvote 1

prada
11 minutes ago, Notorious said:

11.11.2018 - 30.12.2018

monero - scream : 7-1 

Te`am contrazis cu ceva? Am mentionat doar unele dintre motivele pentru care ati ajuns la scorul asta.

Va laudati cu scorul asta de parca ati batut un db intreg. E si normal ca la inceput, cei care sunt mai mari sa aibe primele sanse la cs, asa a fost si db`ul trecut; ati avut cs pana nu au mai contat nr de rr.

7-1 obtinut cum stie toata lumea VS 3 db`uri in care v`am dominat (numarati pe degetele de la o mana cs`urile voastre pe un db)

imaginea asta vi se potriveste perfect

Imagini pentru daca-l omori faci egal

• CârnăDef 1

Notorious
20 hours ago, prada said:

Te`am contrazis cu ceva? Am mentionat doar unele dintre motivele pentru care ati ajuns la scorul asta.

Va laudati cu scorul asta de parca ati batut un db intreg. E si normal ca la inceput, cei care sunt mai mari sa aibe primele sanse la cs, asa a fost si db`ul trecut; ati avut cs pana nu au mai contat nr de rr.

7-1 obtinut cum stie toata lumea VS 3 db`uri in care v`am dominat (numarati pe degetele de la o mana cs`urile voastre pe un db)

imaginea asta vi se potriveste perfect

Imagini pentru daca-l omori faci egal

Tu ai fost cel care a sustinut ca ai maturat cu ei pe jos , eu ti am aratat ce am gasit pe forum .... 

Nu se lauda nimeni , tu esti cel frustrat de acest scor :)))

Unde e statuia pt cele 3 db ?

O sa te gasesc in cartile de istorie ?  

In 10 ani de cand te joci ai au dominat 

3 scream 

1 honey 

6 hh

tot in dezavantaj esti daca e sa o luam dupa istorie :)))

• Confused 1

iceheart
On 2/28/2019 at 2:22 PM, Definitely not tsubyke said:

Nu te supara bossulike, dar asta e valabil si pentru voi.

Ati avut 1 singur castel cat ne-am jucat noi si ala luat pe o magarie, asa ca mergi pe burta si nu mai abera pe forum :) 

Nu e vreo diferenta intre astia de au castelul acum ca s-a lasat lumea si voi care l-ati luat de 3, 4 ori tot db-ul, dupa ce s-a lasat lumea.

PS: Juny, nu stiu de ce te mai agiti oricum, acum 4 sapt cand am fost la ultimul CS ai zis ca nu mai are rost si ca nu mai joci, ca asta nu e CS si ti-am dat dreptate, eu de atunci n-am mai intrat pentru ca e o mizerie de CS si nu e amuzant.

Prietene e logic sa ai aproape toate castelele atata timp cat la voi in alianta jumate sunt admini aici ok ? La noi era bless care nu stia nimic de sv. 

Voi la nici un rr dati in dav 2 sa cada crest sa faceti capa si acum zimi ca ati intrat si ati testat inainte sa se dea drumu la sv. Voi in aveti pe zeus care e o muie de om si nu intra pe forum si nu raspunde la nimic si face la fiecare db numai cacaturi si fondatorii il lasa si se fac ca nu vad. Daca te iau pe un sv pe care se joaca corect sparg pizda in tine prietene. Voi fara potiunile alea de cacat nu ati facut nimic. Cand aveam set +15 fara sokete voi nici +11 exe nu aveati si dupa intr-o saptamana ati facut toti seturi +15 asa ca prin magie. 

Eu nu am treaba cu voi si va respect pt ca sunteti uniti si jucati si farmati si etc. Se vede ca stiti jocu dar nu imi suferii mie ca ati avut castele si cacaturi. Jocu asta a murit de multi ani asa ca nu va mai dati cocosi pe un joc care nu face 2 lei. 

Mie nu mi se pare normal eu sa ma chinui sa imi fac set +15 si sa fac si sokete si levis cu un set care ce crezi, avea si dsr in el :)) ne batea pe toti la cs si nu murea de 3 ori. Ti se pare fair play ? Eu nu cred.

• Upvote 1

metzen

next cs vine Acvila ... faceti loc sarakilor !

#mumutsubykesidinamoinicele :)

• Haha 1

prada
3 hours ago, Notorious said:

Tu ai fost cel care a sustinut ca ai maturat cu ei pe jos , eu ti am aratat ce am gasit pe forum .... 

Nu se lauda nimeni , tu esti cel frustrat de acest scor :)))

Unde e statuia pt cele 3 db ?

O sa te gasesc in cartile de istorie ?  

In 10 ani de cand te joci ai au dominat 

3 scream 

1 honey 

6 hh

tot in dezavantaj esti daca e sa o luam dupa istorie :)))

Mai mult de jumatate din voi nici nu erati in hh pe vremea aia:)) Si cs`urile alea facute de g`unit, le numesti cs`uri? :))) FLOW era copil pe langa el :))

Ce relevanta are acest top facut de tine? Exista SCREAM pe vremea aia? :)) 

Frustrat? Pai ti se pare normal sa tot bagi in fata scorul asta cand stiti bine ca daca nu erau toate magariile alea, scorul era altul? Desi stie tot serverul, nu ar recunoaste unul dintre voi, ca magariie alea au dus la un db de cacat. Voi sunteti setati pe 7-1 si atat. Probabil db viitor o sa aveti 2-0 si la 2-1 va lasati cu aceeasi mandrie "V`am batut"

Castigati corect si mai stam de vorba.

• Upvote 1

Definitely not tsubyke
20 hours ago, iceheart said:

Prietene e logic sa ai aproape toate castelele atata timp cat la voi in alianta jumate sunt admini aici ok ? La noi era bless care nu stia nimic de sv. 

Voi la nici un rr dati in dav 2 sa cada crest sa faceti capa si acum zimi ca ati intrat si ati testat inainte sa se dea drumu la sv. Voi in aveti pe zeus care e o muie de om si nu intra pe forum si nu raspunde la nimic si face la fiecare db numai cacaturi si fondatorii il lasa si se fac ca nu vad. Daca te iau pe un sv pe care se joaca corect sparg pizda in tine prietene. Voi fara potiunile alea de cacat nu ati facut nimic. Cand aveam set +15 fara sokete voi nici +11 exe nu aveati si dupa intr-o saptamana ati facut toti seturi +15 asa ca prin magie. 

Eu nu am treaba cu voi si va respect pt ca sunteti uniti si jucati si farmati si etc. Se vede ca stiti jocu dar nu imi suferii mie ca ati avut castele si cacaturi. Jocu asta a murit de multi ani asa ca nu va mai dati cocosi pe un joc care nu face 2 lei. 

Mie nu mi se pare normal eu sa ma chinui sa imi fac set +15 si sa fac si sokete si levis cu un set care ce crezi, avea si dsr in el :)) ne batea pe toti la cs si nu murea de 3 ori. Ti se pare fair play ? Eu nu cred.

Ai luat-o rau pe ulei.

HaHa

Dinam0 pica in B si voi tot pe mu....

iceheart

Nu am luat-o deloc doar spun adevarul. V-am mai zis la multi dupa acest sv. La mine e primu db aici totusi am stat bine in comparatie cu altii care au multe dburi. Nu am jucat niciodata xp asa mic si nici eventuri si etc. Db viitor daca mai joc o sa vezi ce inseamna sa joci mu :D. Dar inca odata fara manevre cu admini si toate cele si fara potiuni. Vreau un joc curat sa iti faca placere sa il joci si sa vin de drag la cs sa ma ba cu tine si cu restu. RESPECT !

Juny

Inca odata mi sa demonstrat ca a fost o prostie foarte mare sa ma apuc pe sv asta de rahat..bafta 

• Upvote 1

Arky

da.jpg.e824df21880800b1751b9012c9f77796.jpg

exista viata si fara mu, putin curaj si treceti peste

• Haha 1
  • Upvote 1

Spike
On 3/4/2019 at 10:27 AM, Arky said:

da.jpg.e824df21880800b1751b9012c9f77796.jpg

exista viata si fara mu, putin curaj si treceti peste

nu egzista

Definitely not tsubyke