Jump to content

Aveți acum la dispoziție o nouă temă pentru forum (Shift). O puteți alege din josul paginii, din meniul theme, ulterior putând să o modificați după preferințe (culori, imagine fundal).

Sign in to follow this  
Juny

fantoma cs HHunterZ

Recommended Posts

Juny

7. Inscrierea guildelor fantoma la CS. Char-urile principale si GM-ul aliantei/guildei gasite vinovate vor primi suspend 20 zile.

https://imgur.com/a/xec60l6

Stiu ca hh nu este o guilda fantoma,dar cand din aceasta alianta vine DOAR un caracter si sta 1 ora pe un sw...reiese ca este o guilda fantome ;)

prada

Daca te uitai putin pe forum, vedeai ca nu mai este nici un admin activ.

Edited by prada
  • Haha 1

ender
On 24.02.2019 at 8:00 PM, Juny said:

7. Inscrierea guildelor fantoma la CS. Char-urile principale si GM-ul aliantei/guildei gasite vinovate vor primi suspend 20 zile.

Stiu ca hh nu este o guilda fantoma,dar cand din aceasta alianta vine DOAR un caracter si sta 1 ora pe un sw...reiese ca este o guilda fantome ;)

o sa iti raspunda imd adminii...

Si-au luat banii dupa care au facut misto de jucatori.

Nici un admin sa mai tina cat de cat in frau disperatii.

danixblade

vad ca nu doar in joc esti ofticat ci si pe forum :))) bravo tati.. ai pierdut cs-ul pe mana ta, nu mai plange! Cu sau fara Mafy pierdeati cs-ul deoarece erati culcati pe rand si nu aveati sanse de a prelua!

chaserz
7 minutes ago, danixblade said:

vad ca nu doar in joc esti ofticat ci si pe forum :))) bravo tati.. ai pierdut cs-ul pe mana ta, nu mai plange! Cu sau fara Mafy pierdeati cs-ul deoarece erati culcati pe rand si nu aveati sanse de a prelua!

Daca erati siguri ca nu il luam,puteati muta marioneta inapoi in cocina .

BumbleBee

Juny atata timp cat guilda respectiva este inscrisa la CS, nu conteaza cate charactere vin la cs, poate sa vina 1 sau 700.....suferi cumva ca nu a-ti putut lua sw`ul respectiv?:)))

Notorious
On 24/02/2019 at 8:00 PM, Juny said:

Reiese ca n ai putut sa l omori . 

Fantoma inseamna cand nu se prezinta , iar guildul e inscris doar ca altii sa nu participe . 

Imi e greu sa cred ca ai uitat cum si a batut gunit cucu de voi cu guildele fantoma . 

Doar la o simpla comparatie poti observa ca in cazul lui gunit nu a venit nimeni si ai fost exclus ca si guild de la CS ( n ai putut ataca ) 

sau 

cazul lui mafy cand un guild nu l a putut omora....

Pot intelege ca aveti o dorinta sa vedeti adversarii suspendati , DAR TE VICTIMIZEZI DIN ORICE SI PREA MULT , esti penibil ....

Juny

Nu ma asteptam la altceva din partea voastra. Reiese un singur lucru,aceasta guilda a fost inscrisa la cs doar pentru acest lucru..acela de a tine un sw.Serios ? Vrei sa omori bk cu 500k hp si cu potiuni ce incarca 100% hp`ul inapoi ? Cum oare poti reusi asta,fara 1 hit ?:)) . Nu ma oftic deloc,nu mai joc si nu`mi pasa,doar ca mam saturat de oameni care incalca anumite legi/reguli si sa nu fie pedepsiti. Multi vorbiti,putini ma cunosc ;)

mafy

Scuze ca intervin, am avut doar potiuni normale, cumparate din lore bar. 

ratseloP

Papi - 20 zile suspend pentru abuz (fatal).

• Upvote 1

Valentin

Ceea ce nu vreti voi sa intelegeti este ca noi l-am atacat si pe el de foarte multe ori. El va poate comfirma toata treaba asta.

Pur si simplu l-am lasat in pace pentru ca nu deranja pe nimeni acolo. Nu a stiut nimeni nici ca va veni. Mai mult, el astepta sa intre oamenii de la el din guilda sa atace la fel ca voi. 

Va ofticati aiurea :)

Notorious
3 hours ago, Juny said:

Nu ma asteptam la altceva din partea voastra. Reiese un singur lucru,aceasta guilda a fost inscrisa la cs doar pentru acest lucru..acela de a tine un sw.Serios ? Vrei sa omori bk cu 500k hp si cu potiuni ce incarca 100% hp`ul inapoi ? Cum oare poti reusi asta,fara 1 hit ?:)) . Nu ma oftic deloc,nu mai joc si nu`mi pasa,doar ca mam saturat de oameni care incalca anumite legi/reguli si sa nu fie pedepsiti. Multi vorbiti,putini ma cunosc ;)

Poate sa fie o presupunere , perfect deacoord cu tine . Dar nu cred ca poti sustine varianta in care hh e un guild fantoma (nr mermbrii+ally+history cs) sry :( 

orice isi poate da seama ca nu au luat petardele castelul ca sunt mai buni ca voi , dar e vorba de batalie , iar de data asta au fost mai creativi ca voi si au reusit sa castige . 

Fiind hater nu te ajuta la nimic , poti demonstra next week ca sunteti mai buni .

Atat hh cat si scream s au folosit de fiecare pixel al jocului . 

Aceeasi iarba e si in ograda ta .

1 minute ago, Valentin said:

Ceea ce nu vreti voi sa intelegeti este ca noi l-am atacat si pe el de foarte multe ori. El va poate comfirma toata treaba asta.

Pur si simplu l-am lasat in pace pentru ca nu deranja pe nimeni acolo. Nu a stiut nimeni nici ca va veni. Mai mult, el astepta sa intre oamenii de la el din guilda sa atace la fel ca voi. 

Va ofticati aiurea :)

N ai facut nimic , ramai pitit in cutie 

• Upvote 2

Valentin
3 minutes ago, Notorious said:

Poate sa fie o presupunere , perfect deacoord cu tine . Dar nu cred ca poti sustine varianta in care hh e un guild fantoma (nr mermbrii+ally+history cs) sry :( 

orice isi poate da seama ca nu au luat petardele castelul ca sunt mai buni ca voi , dar e vorba de batalie , iar de data asta au fost mai creativi ca voi si au reusit sa castige . 

Fiind hater nu te ajuta la nimic , poti demonstra next week ca sunteti mai buni .

Nu-mi bat capu cu tine stai linistit :)

Closed
59 minutes ago, Notorious said:

:Emoticon_hush:

• Haha 1

iceheart

Juny nu mai posta te rog. Ei nu stiu sa joace decat cu potiuni. Dupa ce s-a lasat 3 sferturi din server ia si ei castelu si fac pizda mare pe forum ca nu puteam sa luam sw. Bateam cu bk lu catarau cate 5 si cand ma vedeau fugeau de mine si au tupeu sa spuna ca nu puteam sa luam un sw. Macar acum sa aveti si voi castelu dupa ce nu mai jucam noi.

Pe sv asta doar 2 aliante au contat si au jucat si se stie care. Restu au fost cancan. 

Si apropo mafy nu a fost inscris la cs trecut a venit doar asa singur si a luat sw ca poate nu stiati.

prada
1 hour ago, iceheart said:

Bateam cu bk lu catarau cate 5 si cand ma vedeau fugeau de mine si au tupeu sa spuna ca nu puteam sa luam un sw.

Micule, atat pe tine, cat si pe Dennys, v`am batut si alergat singur :)))

6 hours ago, krassus said:

#mui3 @prada

Uite`l pe asta, 3 cuvinte in vocabular :)) nici acum nu poate sa doarma.

A trecut fiule, nu te bate nimeni

• Upvote 1

Notorious
On 11/11/2018 at 8:12 PM, Cristian said:

Aici se va tine evidenta aliantei castigatoare la Castle Siege. 

Saptamani castigate:

Monero:  7

SCREAM:  3

HHunterZ:  2

Harmony:   1

1 hour ago, iceheart said:

Juny nu mai posta te rog. Ei nu stiu sa joace decat cu potiuni. Dupa ce s-a lasat 3 sferturi din server ia si ei castelu si fac pizda mare pe forum ca nu puteam sa luam sw. Bateam cu bk lu catarau cate 5 si cand ma vedeau fugeau de mine si au tupeu sa spuna ca nu puteam sa luam un sw. Macar acum sa aveti si voi castelu dupa ce nu mai jucam noi.

Pe sv asta doar 2 aliante au contat si au jucat si se stie care. Restu au fost cancan. 

Si apropo mafy nu a fost inscris la cs trecut a venit doar asa singur si a luat sw ca poate nu stiati.

A fost doar o alianta , Monero . 

ender
17 minutes ago, Notorious said:

A fost doar o alianta , Monero . 

cred ca aici nu se referea la hoti, se referea la aliantele care se bateau pt cs...

prada

Ai dreptate ! Pe vremea a 3 rr pe zi a serverului, levis, a butonului magic, a cs`ului de 3 minute cu elite, cand fara Papi, erati 0, cand nu ati fost de acord cu nicio schimbare, cand ne`am apropiat de voi ca nr de rr si nu a mai contat ca Papi era mare de ati aratat skills 0, cand v`am batut desi aveati 3 seturi 380, da, Monero

• Thanks 1

Juny

Eu nu am zis niciodata ca hh e fantoma,chiar am precizat asta si mai sus.Dar cand unu vine si impiedica celalalte guilde cara ataca castelul..da mi s`a parut ca pentru acel castel,alianta hh a fost o fantoma.Nu e vorba ca vin saptamana viitoare sa iau castelul,pur si simplu daca nu am treaba voi intra,dar nu vreau sa dau iar de unu care`si bate pula de cei care inca mai joaca pe acest sv.Cred ca era mai frumos castelul,daca acest mafy nu era pe sw..si chiar nu conta la cine ramanea.In momentul de fata,tot ce mai conteaza pe sv,este sa mai profiti putin de lunile ce le`ai pierdut pentru a face full..in fine

ratseloP

Va rog sa nu mai plangeti ca niste panselute, i-am dat deja suspend lui Papi.

Ms.

• CârnăDef 1

WarMachine

Sa vezi duminica măgarii cas 10 g la castel :)