Jump to content
News Ticker
RR DB - 20.01.2023 18:00 GMT+2 https://muonline.land

Spam spam spam


Kallia
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

 pentru @zeus sa iti fie rusine pentru ca faci exces de zel,abuz de putere.

nu inteleg de ce nu s-a acordat ban si nu inteleg de ce nu ne-a arata si noua logourile mirana daca tot s-a ajuns pana acolo.

am poza cu 0HP, am poza cu self defense, am poza cu spotul,diferenta de timp este de 1 minut si o secunda ...multumesc mirana pentru ca ai avut bunavointa sa te uiti pe logouri si puteai sa ne arati si noua acele logouri.

 sunt sigur ca daca se dadea ban iti era frica ca iti pleaca donatorii/lumea de pe servar si nu mai avea cine sa joace la cs .

ati aratat ca adminii nu sunt impartiali,ati aratat ca nu aveti coloana vertebrala ,ati muncit pentru un servar ca sa il daramati tot voi.

sper sa vada toata lumea ce magarii se fac si nu uitati ca daca a facut-o cu mine , o poate face si cu voi.

de ce credeti ca nu modifica regulamentul ?  daca ar pune un regulament CORECT ar pleca oamenii de pe servar..asa ii lasa pe donatori mai "liberi"

urat din partea voastra !! 

 

P.S. si daca tot le suflii atat undeva..de ce nu faci allianta cu ei ? 

Edited by puidezmeu
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Ne povesteste cineva cv despre harta aia noua exclusiv pentru bogati ? Vor fi spoturi(pica iteme se face xp ?) sau va fi doar de fashion si valoare ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hexxu said:

Ne povesteste cineva cv despre harta aia noua exclusiv pentru bogati ? Vor fi spoturi(pica iteme se face xp ?) sau va fi doar de fashion si valoare ?

25E si iti zic eu

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Hexxu said:

Ne povesteste cineva cv despre harta aia noua exclusiv pentru bogati ? Vor fi spoturi(pica iteme se face xp ?) sau va fi doar de fashion si valoare ?

vezi aici

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...