Jump to content

Aveți acum la dispoziție o nouă temă pentru forum (Shift). O puteți alege din josul paginii, din meniul theme, ulterior putând să o modificați după preferințe (culori, imagine fundal).

danixblade

Rata goblin wings lvl 3 de tot cacatul

Recommended Posts

luk
19 hours ago, capcaunu said:

Nu ca ar interesa pe cineva, dar confirm ce-a zis baiatul care a deschis topicul: 2 aripi, rata 40% si fail, E cam de cacat, pe romaneste

Sau poate cine trebuia sa-si faca si-a facut, iar restul nu mai conteaza, Zic, nu dau cu parul.

pe romaneste, matematica ta e de cacat si nu stii ce inseamna 40%

• Haha 1
  • Sad 1

BumbleBee

spune-ti ca rata e inca prea mare, cate fenrir`uri a-ti vazut pe server? eu nu am vazut de nici o culoare, doar azi am vazut pe post ca vindea unu fenrir negru, altcineva nimic.....si sa faci 5 incercari de aripi lvl 3 in 20 min si sa-ti iasa 1 .....daca spune-ti voi ca e ok rata....ii clara treaba, inteleg ca trebuie sa fie mai greu....dar totusi......incerci sa faci un item cu add16, bagi 100 jol`uri si abia reusesti sa-l faci add12....

darkyo
14 hours ago, BumbleBee said:

spune-ti ca rata e inca prea mare, cate fenrir`uri a-ti vazut pe server? eu nu am vazut de nici o culoare, doar azi am vazut pe post ca vindea unu fenrir negru, altcineva nimic.....si sa faci 5 incercari de aripi lvl 3 in 20 min si sa-ti iasa 1 .....daca spune-ti voi ca e ok rata....ii clara treaba, inteleg ca trebuie sa fie mai greu....dar totusi......incerci sa faci un item cu add16, bagi 100 jol`uri si abia reusesti sa-l faci add12....

Daca folosesri iteme fara lk ....

BumbleBee
1 hour ago, darkyo said:

Daca folosesri iteme fara lk ....

folosesc si cu lk

rohunter

Deci din 9 gems  nu am facut nici macar un seed, 6 au esuat in la rafinat si cele 3 harmony au esuat la seed.

capcaunu
On 1/12/2019 at 1:05 AM, luk said:

pe romaneste, matematica ta e de cacat si nu stii ce inseamna 40%

Oaie, mi-ai dat quote sa-mi arati ca esti developer? Ai inteles ce am scris? Sau vezi tu la goblin mai mult de 40% la aripa lvl3? E rata maxima pe care o vede si o poate obtine un player. Ca n-are treaba cu rata reala setata de voi, aia e alta poveste.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.