Jump to content

Aveți acum la dispoziție o nouă temă pentru forum (Shift). O puteți alege din josul paginii, din meniul theme, ulterior putând să o modificați după preferințe (culori, imagine fundal).

danixblade

Rata goblin wings lvl 3 de tot cacatul

Recommended Posts

danixblade

Fratilor, nu va suparati dar server-ul acesta l-ati facut pentru voi ca si GM? Deci pe bune, faceti ceva cu rata aia de kkt la JOL-uri si goblin, pai cum e posibil sa bagi de 4 ori consecutive cu 40% desi in goblin aveam iteme de 70% rata sa iau fail de 4 ori consecutiv in 20 minute ? Pai fratilor cine dracu mai sta pe srv vostru cu setari de rahat facut special pentru anumiti play-eri.  Sincer as injura foarte mult aici pentru ca nu mai imi pasa de server .. ma duc pe altul .. dar pentru cei care mai raman (cei putini) faceti ceva ca este bataie de joc la goblin, nimic nu iese .. nu exista cu procentaj maxim 40% de 4 ori sa pice consecutiv in 20 minute  ! Chiar nimeni nu isi ridica un semn de intrebare… Adminii???? unde sunt in vacanta??? Nu intra unul sa intrebe "toate bune " ? Aveti ceva probleme pe srv etc ??? totul bine si frumos pentru ei cand dau cu /additem etc.. Sa apelati la careva sa invatati sa faceti niste setari pentru server de mu... pentru ca asta e varza rau … din 600 online 30 sunt reali, restul caractere secundare si MARKET! Sper sa va deschideti ochii pe ce aruncati banii si cui aruncati pentru ca sunt servere facute in bataie de joc … sa faca bani pentru 1-4 luni sa iasa din iarna ! 

Mariti rata de success la pana de lvl 3 la wings lvl 3 la JOL , nu exista sa bagi 200 jol in item si sa fie+0 !!!! 

• Sad 1

danixblade

revin cu o completare, imediat dupa acesta postare am mai dat de 2 ori consecutiv cu 40% si tot fail.. pe bune fratilor nu va puneti in locul jucatorilor ? Chiar nu va pasa de server deloc ?  6 Fail cu 40% ...verificati combinatiile de la masina pe characterul Kriss in intervalul 19:00- 20:40 

luk

Sunt curios de restul playerilor de pe server cum si-au facut aripi.

Poate iti zic ei "combinatia perfecta".

danixblade

nu sunt singurul care se plange de rata la goblin , e logic ca iti iese o data si o data.. dar din 6 nici una ?? 7 chair ca am mai dat o data sa vad daca, chiar este atat de penibil sau nu .. In fine cere o parere a jucatorilor pe srv si vezi asa o opinie a fieacruia …. si pe urma poti sa zici " da ma e ok e o problema sau totul este ok " ce dracu nu fac de ieri wings.. si nu e primul srv .. .

192.168.1.1

pot sa zic si eu ca rata la goblin e de tot rahatul. nu sunt eu nu stiu ce mare jucator dar am ajuns sa stau cu 3 conturi la farm ca sa imi bag ddi in set. nu sustin ideea de a face totul usor dar ca sa ai sanse la un duel sau sa vinzi ceva in ziua de azi (toti sunt afk) trebuie sa iti iei pc doar pt mu. poate daca cei care configureaza serverul s-ar uita si la "the casual player" lucrurile ar sta altfel .

Edited by 192.168.1.1

ToNy
4 hours ago, luk said:

Sunt curios de restul playerilor de pe server cum si-au facut aripi.

Poate iti zic ei "combinatia perfecta".

care restul ? iti zic eu restul cum au aripi... 10% au facut wings si restul le-au cumparat...am dat de 15 ori dupa pana.... 900 jwl consumate, 1 pana ...40% si am luat fail...strang wc sa cumpar de la cei norocosi...

am strans iar 800-900 jwl, dar mai bine le dau pe zen...am o satisfactie ca ma aleg cu ceva:)

• Sad 1

danixblade

VARZA TOTALA! Nu mai tine partea celorlalti si uitate la play-erii normali nu cei care iti doneaza!

kinezul

Si rata la elpis e f mica.din 20 de gemstone mi au iesit vreo 10 harmony

HaHa

Rata e mica, mie mi-au picat 4 iteme cu luck consecutiv la +10.

Eu tot ce am pe mine am cumparat, cand vreau sa fac ceva...nu iese :))

La seed da, 90% si pica...

Ar trebui sa fie rata mai mare la goblin.

justMe
4 minutes ago, HaHa said:

Sincer, din 20 de iteme am facut royal +15+3/4/5sok, depinde de noroc, 90% inseamna ca una din 10 pica, dar se poate sa fie si 1000 din 10000 si tu sa ai un strike de 1000 fail-uri, probabilitatile astea sunt naspa..

cRs
19 hours ago, danixblade said:

Fratilor, nu va suparati dar server-ul acesta l-ati facut pentru voi ca si GM? Deci pe bune, faceti ceva cu rata aia de kkt la JOL-uri si goblin, pai cum e posibil sa bagi de 4 ori consecutive cu 40% desi in goblin aveam iteme de 70% rata sa iau fail de 4 ori consecutiv in 20 minute ? Pai fratilor cine dracu mai sta pe srv vostru cu setari de rahat facut special pentru anumiti play-eri.  Sincer as injura foarte mult aici pentru ca nu mai imi pasa de server .. ma duc pe altul .. dar pentru cei care mai raman (cei putini) faceti ceva ca este bataie de joc la goblin, nimic nu iese .. nu exista cu procentaj maxim 40% de 4 ori sa pice consecutiv in 20 minute  ! Chiar nimeni nu isi ridica un semn de intrebare… Adminii???? unde sunt in vacanta??? Nu intra unul sa intrebe "toate bune " ? Aveti ceva probleme pe srv etc ??? totul bine si frumos pentru ei cand dau cu /additem etc.. Sa apelati la careva sa invatati sa faceti niste setari pentru server de mu... pentru ca asta e varza rau … din 600 online 30 sunt reali, restul caractere secundare si MARKET! Sper sa va deschideti ochii pe ce aruncati banii si cui aruncati pentru ca sunt servere facute in bataie de joc … sa faca bani pentru 1-4 luni sa iasa din iarna ! 

Mariti rata de success la pana de lvl 3 la wings lvl 3 la JOL , nu exista sa bagi 200 jol in item si sa fie+0 !!!! 

Si inca esti bine... Mie abia la a 10 pana mi-a iesit ceva :D 

i sin
2 hours ago, HaHa said:

a vorbit paho, liniste toata lumea!

• Haha 1

LanFigure

Intradevar rata la goblin e cam mica ptr xp-ul jocului...Inteleg ca trebuie sa facem iteme peste +9 mai greu sau fenrir sau aripi, dar nici sa iei asa multe fail-uri. La un moment dat iti vine sa te lasi si sa nu mai joci.

La urma urmei nu putem sta non-stop pe MU ca sa farmam si sa putem face ceva.

Nu stiu daca este cineva care s-a riscat sa bage aripi lvl 3 la goblin sa le faca mai sus de +11 pana acum si suntem la 50 rr-uri.

Closed
1 hour ago, LanFigure said:

Nu stiu daca este cineva care s-a riscat sa bage aripi lvl 3 la goblin sa le faca mai sus de +11 pana acum si suntem la 50 rr-uri.

Verifica mai intai

LeviS
2 hours ago, LanFigure said:

Intradevar rata la goblin e cam mica ptr xp-ul jocului...Inteleg ca trebuie sa facem iteme peste +9 mai greu sau fenrir sau aripi, dar nici sa iei asa multe fail-uri. La un moment dat iti vine sa te lasi si sa nu mai joci.

La urma urmei nu putem sta non-stop pe MU ca sa farmam si sa putem face ceva.

Vorbiti fara sa stiti

metzen

la un server deschis recent , cu aprox 1/2 din serv cu wings lvl 3 ...vorbiti de rata mica? 

Hai sa bage si jwls si bok in shop zic eu...

danixblade

ma vorbiti cand faceti voi .. nu stati sa cumparati wings si pe urma comentati . Inca nu am vazut la nici unul dintre voi sa aiba  o aripa w3 de vanzare … asa ca ciocul mic ...aveti ce va trebuie si acum faceti gura ca e ok .. stati doar voi pe srv atunci si jucati singuri. Am mai spus ca au facut srv  doar ptr unii nu pentru orice player.. 

• Upvote 1

capcaunu

Nu ca ar interesa pe cineva, dar confirm ce-a zis baiatul care a deschis topicul: 2 aripi, rata 40% si fail, E cam de cacat, pe romaneste

Sau poate cine trebuia sa-si faca si-a facut, iar restul nu mai conteaza, Zic, nu dau cu parul.

Edited by capcaunu

gogu

jwl si jol cu ce faceti voi aripile alea le luati afk pe spot e bine asa cum e

• Thanks 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

darkyo

Eu zic sa se bage la magazin aripi fo lvl3 ... ati gasit alt motiv sa plangeti ...  Cei care au aripi lvl3 stiu cat de greu se fac si da sansa de 40% daca ai ghinion nu iese ... asa plangeti si la lotto ca nu va ies numerele ?

Si rata la masina e ok eu nu am donat si aveam iteme +15 plus grand viper fo +15

P.S. exista aripi +15 pe sv 

Edited by darkyo
  • Haha 2

vZerato
3 hours ago, darkyo said:

Eu zic sa se bage la magazin aripi fo lvl3 ... ati gasit alt motiv sa plangeti ...  Cei care au aripi lvl3 stiu cat de greu se fac si da sansa de 40% daca ai ghinion nu iese ... asa plangeti si la lotto ca nu va ies numerele ?

Si rata la masina e ok eu nu am donat si aveam iteme +15 plus grand viper fo +15

P.S. exista aripi +15 pe sv 

+1 pentru w3 FO in shop

• Thanks 1
  • Upvote 1

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.