Jump to content

Aveți acum la dispoziție o nouă temă pentru forum (Shift). O puteți alege din josul paginii, din meniul theme, ulterior putând să o modificați după preferințe (culori, imagine fundal).

Sign in to follow this  
ThELiGhT

Propunere Preluare

Recommended Posts

ThELiGhT

Propun ca preluare normala sa fie valabila.

Exemplu: 

• Pentru a posta un jucator pentru stationare pe spot (Arena1 si Arena2) aveti nevoie de:

1. Un print cu spotul (singur sau in party) care sa demonstreze ca acesta va apartine
2. 3 printuri facute intr-un interval de minim 5 minute (300 secunde) in care sa apara playerul care stationeaza si in care sa se vada cum este avertizat sa nu stationeze.

In printuri trebuie sa aveti cursorul pe caracter, dupa exemplul:
ora 14:55:19 pe chat "Haifisch go away”
ora 14:57:19 pe chat "Haifisch go away”
ora 15:00:19 pe chat "Haifisch go away”

Definitely not tsubyke

Daca faci o propunere, normal mi se pare sa si argumentezi de ce.

Vreau sa se joace castelul joi dimineata la 06:00.

De ce?

Pai nu stiu...eu am propus.

• Sad 1

i sin

#sustin

#oldisnewagain

#2k19

#getwiththetrend

• Haha 1

Closed
17 minutes ago, Definitely not tsubyke said:

De ce?

Iti argumentez eu propunerea lui. Pot?

A incercat de mai multe ori preluarea clasica si lumea l-a luat in deradere :). Saracu!

Face sens?

Edited by Closed
  • Haha 1

ThELiGhT

1 hour ago, Definitely not tsubyke said:

De ce?

Pentru ca se afla in regulament.ii de ajuns pentru tine?Bagator de seama ce esti

• Haha 1

Definitely not tsubyke
3 minutes ago, ThELiGhT said:

Pentru ca se afla in regulament.ii de ajuns pentru tine?Bagator de seama ce esti

Dupa ce ca esti si prost, mai si semnalizezi.

CE SE AFLA IN REGULAMENT MA COPIL COPAC ? DE CAND STATIONAREA INSEAMNA PRELUARE IN MAMA LUI DE JOC !

Glumesc, nu tip la tine, nu te speria.

Pana la urma ne argumentezi propunerea ta sau nu te duce capul ?

Adytzu
3 hours ago, Definitely not tsubyke said:

De ce?

Si argumentul tau pentru introducerea acestui tip de preluare sau neintroducere, care este ? nu prea vad nici o argumentatie , in schimb ceri tu pentru vot contra sau pro.

Contra sunt si eu, incepem cu vechea problema, ba ca ala a scris din afara tarcului, ba ca ala nu iti lasa printuri, ala ramane pe spot, altu posteaza pe forum pentru KS ca el a facut preluare corecta, si tot felul de certuri si reclamatii pe forum. Asta a fost si motivul pentru care s-a scos acest tip de preluare. Ai dat take, nu a oprit timp de 5 minute, aia e...simplu si clar. Nu are nimeni ce sa comenteze, sau semne de intrebare. Plus ca nu se spameaza la reclamatii tot felul de topicuri aiurea, care si asa trebuie sa astepte 24 ore pentru in verdict...mai multa incurcatura cu o astfel de modalitate de preluare. Deci Contra :)

Edited by Adytzu

krassus

pro

motivu : e grele sa gaseste rudolfi sa poate da takeuver cinci minut

Edited by krassus

Definitely not tsubyke
4 minutes ago, Adytzu said:

Si argumentul tau pentru introducerea acestui tip de preluare, care este ? nu prea vad nici o argumentatie , in schimb ceri tu pentru vot contra.

Contra sunt si eu, incepem cu vechea problema, ba ca ala a scris din afara tarcului, ba ca ala nu iti lasa printuri, ala ramane pe spot, altu posteaza pe forum pentru KS ca el a facut preluare corecta, si tot felul de certuri si reclamatii pe forum. Asta a fost si motivul pentru care s-a scos acest tip de preluare. Ai dat take, nu a oprit timp de 5 minute, aia e...simplu si clar. Nu are nimeni ce sa comenteze, sau semne de intrebare. Plus ca nu se spameaza la reclamatii tot felul de topicuri aiurea, care si asa trebuie sa astepte 24 ore pentru in verdict...mai multa incurcatura cu o astfel de modalitate de preluare. Deci Contra :)

cred ca ori ai inteles gresit ori ai dat quote aiurea

Adytzu

am inteles corect , te-am intrebat pe tine, care ar fi motivul tau pro sau contra...oricare ar fi el. Dai tu un exemplu omului care a postat aces topic :)

Definitely not tsubyke
2 minutes ago, Adytzu said:

am inteles corect , te-am intrebat pe tine, care ar fi motivul tau pro sau contra...oricare ar fi el. Dai tu un exemplu omului care a postat aces topic :)

Pai nu eu am sugerat nimic, el trebuie sa argumenteze de ce s-ar adauga asa ceva.

In functie de ce imi spune el, pot sa ii aduc si eu argumenta pro sau contra cum e logic.

• CârnăDef 1
  • Miner 1

ender

CONTRA, 

Dupa ce ca sistemul de answerto e de tot Ca...L, hai sa facem jocul si mai enervant cu preluarea clasica,

Au fost NSHPE mii de topicuri gresite db trecut cu aceasta clasica preluare.

BTW VAND RUDOLFI.

rohunter

Preluarea actuala este cea mai buna de pana acum, rudolfii se gasesc destul de usor, nu poti abuza de preluare si faptul ca ai nevoie de rudolfi mi se pare un plus, era ceva daca se gaseau greu, erai nevoit sa te gandesti de doua ori daca faci preluare sau nu.

Nu vad de ce ai vrea un sistem care poate fi trisat .